SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Seriale na wakacje 2013. Powtórki seriali Blondynka, Hotel 52 i Przystań. Nowe sezony od września

Seriale na wakacje 2013. Powtórki seriali Blondynka, Hotel 52 i Przystań. Nowe sezony od września

08.06.2013, godz. 16:00
Seriale na wakacje 2013. Blondynka, Przystań, Hotel 52
Seriale na wakacje 2013. Blondynka, Przystań, Hotel 52 foto: akpa/tvp.pl

Seriale na wakacje 2013 to jak zwykle letni festiwal powtórek. Stacje telewizyjne pokażą powtórki m.in. seriale Blondynka i Hotel 52, których nowe sezony zobaczymy od września 2013.

Blondynka - potwórki odcinki podczas wakacji 2013

Serial Blondynka (niedziela, 12.45, TVP 1) był przebojem numer 1 wiosny 2010 roku. Opowieść o sympatycznej pani weterynarz Sylwii Kobus (Julia Pietrucha), która na skutek poważnych zawirowań musi wyjechać z Warszawy na Podlasie, przyciągała przed telewizory wielomilionową, porównywalną z Ranczem widownię.

>>> Seriale po wakacjach 2013. Nowi bohaterowie w serialach: Ala z M jak miłość, Ksenia z Barw szczęścia i Magda Gessler w Na Wspólnej


W serialu mogliśmy oglądać m.in.: Izabelę Dąbrowską, Krzysztofa Gosztyłę, Krzysztofa Kiersznowskiego, Leszka Lichotę i Bartosza Opanię. Wreszcie Jedynka zdecydowała, że powstanie druga (premiera we wrześniu br.) odsłona opowieści o doktor Sylwii i mieszkańcach Majaków. Dlatego podgrzewając atmosferę, latem przypomni pierwszą część.

Powtórki odcinków Hotelu 52 w wakacje 2013

Polsat zdecydował się na realizację 7. sezonu bardzo lubianego przez widzów Hotelu 52 (poniedziałek-piątek, 13.45, Polsat). Pokaże go jesienią. Teraz zaś przypomni poprzednie transze serialu o Natalii Lipskiej (Laura Samojłowicz), Iwonie Szwed (Magdalena Cielecka) i pozostałych pracownikach oraz gościach tytułowego hotelu. W obsadzie także m.in.: Magdalena Stużyńska, Lucyna Malec, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski.

>>> HOTEL 52 nowy 7 SEZON po wakacjach 2013 BEZ Laury SAMOJŁOWICZ

Powtórki seriali Przystań oraz Samochodzik i templariusze

W wakację będziemy mogli przypomnieć sobie serial Przystań (piątek, 18.25, TVP 1) - opowieść o pracy grupy ratowników WOPR. W obsadzie: Anna Czartoryska, Agnieszka Warchulska, Marek Bukowski i Mariusz Bonaszewski.

No i jeszcze prawdziwy rarytas, perełka dla sentymentalnych widzów i ich dzieci, czyli Samochodzik i templariusze (niedziela, 7.15, TVP/1) - sensacyjno-przygodowa opowieść o muzealniku (Stanisław Mikulski), który wraz z trójką harcerzy (Roman Mosior, Stefan Niemierowski i Tomasz Samosionek) poszukuje legendarnego skarbu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach?  Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: