SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali "Rodzinka.pl" online odcinek 119 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"Rodzinka.pl" online odcinek 119 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

25.10.2013, godz. 18:26
Rodzinka.pl. Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Kacper (Mateusz Pawłowski), Kuba (Adam Zdrójkowski), Tomek (Maciej Musiał)
foto: Facebook

"Rodzinka.pl" online odcinek 119 za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl. "Rodzinka.pl" 5 sezon odcinek 119 "Komunia" w TVP2 w piątek, 25.10.2013, o godz. 20.40. "Rodzinka.pl" odc. 119 online za darmo na stronie internetowej vod.tvp.pl po premierze w TVP2. "Rodzinka.pl" online - wszystkie odcinki poprzednich sezonów za darmo na vod.tvp.pl.

Obejrzyj: "Rodzinka.pl" odc. 119 online za darmo w internecie na VOD TVP.pl

"Rodzinka.pl" 5 sezon odcinek 119 "Komunia" - streszczenie, co się wydarzy

Kacper (Mateusz Pawłowski) przygotowuje się do Pierwszej Komunii. Razem z Zosią (Emilia Dankwa) rozmawia o strojach i zastanawia się, czym jest grzech. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) starają się, by wszystko było gotowe na czas i jednocześnie muszą znosić podchwytliwe pytania najmłodszego syna.

Kuba (Adam Zdrójkowski) widząc zdenerwowanie rodziców cieszy się, że ma już to wszystko za sobą. Dziadkowie zastanawiają się, jaki prezent sprawić wnuczkowi. W tym czasie u Tomka (Maciej Musiał) szykuje się niezapomniana impreza. Zabawę przerywa wizyta niezapowiedzianych gości.
Zobacz: "Rodzinka.pl" online - wszystkie odcinki za darmo w internecie

autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: