SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pokazała syna Jasia

Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pokazała syna Jasia

27.05.2015, godz. 21:10
	Małgorzata Kożuchowska i jej syn Jan Franciszek
Małgorzata Kożuchowska i jej syn Jan Franciszek foto: EOS/ Facebook

Małgorzata Kożuchowska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl", od siedmiu miesięcy jest szczęśliwą mamą Jana Franciszka, ale nie chwali się swoim synem w mediach. Z okazji Dnia Matki zrobiła jednak wyjątek. Na swoim profilu na Facebooku Małgorzata Kożuchowska umieściła właśnie zdjęcie syna. Co prawda widać tylko rączkę i mały fragment buźki dziecka Kożuchowskiej, ale to i tak dużo, bo aktorka do tej pory wystrzegała się nawet takich fotek.

To był wyjątkowy Dzień Matki dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Serialowa Natalia Boska z "Rodzinki.pl", która w październiku zeszłego roku urodziła dziecko, pierwszy raz świętowała ten dzień z synem Jasiem.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Będzie 7 sezon Rodzinki.pl. Kiedy nowe odcinki serialu w TVP2?

Kożuchowska jeszcze ani razu nie pokazała się w dzieckiem publicznie i nie zamierza też ujawniać w mediach twarzy synka. Nawet na oficjalnym profilu na Facebooku aktorki próźno szukać zdjęć Jana Franciszka. Zaraz po porodzie pochwaliła się zdjęciem rączki dziecka, ale na tym koniec.

Z okazji Dnia Matki zrobiła jednak wyjątek i zamieściła na portalu społecznościowym fotkę z Jasiem. Co prawda widać na niej tylko piąstkę i nosek Jana Franciszka, ale to i tak sporo jak na gwiazdę "Rodzinki.pl".

Zobacz: Rodzinka.pl 6 sezon. Małgorzata Kożuchowska zrzuciła 10 kg! Jak schudła gwiazda Rodzinki.pl?

"Mój pierwszy Dzień Matki w roli matki! Szczęśliwa. Serdeczności dla wszystkich Mam!!!" - napisała Małgorzata Kożuchowska do swoich fanów.

Zdjęcie Kożuchowskiej z synem Jasiem zrobiło furorę na Facebooku. Wielbiciele aktorki z "Rodzinki.pl" nie szczędzą jej przemiłych komentarzy, w których rozpływają się w zachwytach nad młodą mamą.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: