SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Rodzinka.pl. Maciej Musiał wakacje spędzi z dziadkiem w Wilnie

Rodzinka.pl. Maciej Musiał wakacje spędzi z dziadkiem w Wilnie

12.06.2015, godz. 08:17
Rodzinka.pl 6 sezon odc. 136. Amelia (Adrianna Chlebicka), Tomek Boski (Maciej Musiał), Zenon (Michał Grudziński), Janina (Halina Skoczyńska)
Rodzinka.pl 6 sezon odc. 136. Amelia (Adrianna Chlebicka), Tomek Boski (Maciej Musiał), Zenon (Michał Grudziński), Janina (Halina Skoczyńska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z serialu ''Rodzinka.pl'' ma już wakacje! Dokąd wybiera się młody aktor? Maciek zapewnia, że to lato spędzi z dziadkiem. Panowie wybiorą się w sentymentalną podróż do Wilna. Poza tym Tomek z "Rodzinki.pl" zapewnia, że w wakacje ruszają zdjęcia do nowego 7 sezonu ''Rodzinki.pl'', a to świetna wiadomość dla fanów rodziny Boskich.

Maciej Musiał, serialowy Tomek Boski z ''Rodzinki.pl'' zasłużył na urlop. 20-letni aktor ciężko pracuje, ale wreszcie doczekał się przerwy od pracy na planie zdjęciowym.

Zobacz: Rodzinka.pl 6 sezon. Małgorzata Kożuchowska zrzuciła 10 kg! Jak schudła gwiazda Rodzinki.pl?

Gwiazdor "Rodzinki.pl" ma już sprecyzowane plany na nadchodzące lato. Jesteście ciekawi? Jest też dobra wiadomość dla fanów ''Rodzinki.pl''! - Wkrótce zaczynamy kręcić kolejny sezon serialu "Rodzinka.pl". To zawodowo... - zdradził Maciek w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

- A prywatnie wybieram się z dziadkiem odwiedzić Wilno, skąd pochodzi. Jedziemy tylko we dwóch - i będzie to taka męska, sentymentalna podróż do przeszłości. Dziadek chce mi pokazać miejsca, w których się wychował, opowiedzieć, jak żył. Myślę, że ten nasz wspólny powrót "do korzeni" może stać się bezcennym przeżyciem - zdradził Maciek Musiał w ''Tele Tygodniu''.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 6 sezon. Maciej Musiał rzucił studia przez pracę w serialu

Zapowiada się prawdziwa męska przygoda Maćka Musiała i niezapomniana podróż. Serialowy Tomek Boski nie raz mówił w wywiadach jak bardzo kocha swojego dziadka. Aktor chwali się wspólnymi zdjęciami na swoich profilach na Facebooku i Instagramie zapewniając, że jest częstym gościem w domu dziadka.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: