SuperSeriale kulisy seriali Ranczo online sezon 7 ostatni odcinek 91 za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Ranczo online sezon 7 ostatni odcinek 91 za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

27.05.2013, godz. 06:30 / aktualizacja 22.03.2014, godz. 18:36
ranczo_lucy_dorotka_kusy_ilona
RANCZO 7 sezon odcinek 91 ostatni w niedzielę, 26.05.2013, w TVP1. W ostatnim 91 odcinku serialu Ranczo sezon 7 Lucy (Ilona Ostrowska) podejmuje ważne decyzje, które budzą zdecydowany sprzeciw Klaudii i jej współpracowników. Urzędnicy organizują strajk i nie chcą wypuścić Wilskiej z budynku, dopóki nie cofnie swojego wniosku o rezygnację z funkcji wójta. Zdesperowany Kusy (Paweł Królikowski) postanawia złożyć żonie niezwykły dowód miłości. Senator Kozioł (Cezary Żak) otrzymuje propozycję objęcia stanowiska w nieistniejącym ministerstwie. Niedługo później jedna z partii proponuje mu sojusz. foto: AKPA

Ranczo online ostatni odcinek 91 za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl. Ranczo 7 sezon odcinek 91 ostatni w telewizji w niedzielę, 26.05.2013. Przed premierą w TVP1 serial Ranczo odc. 91 jest płatny. Ranczo odc. 91 online za darmo na VOD TVP.pl po emisji w telewizji. Ranczo online odc. 91 - oto link:

>>> Ranczo 7 odc. 91 online za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl

Ranczo odcinek 91 ostatni - co się wydarzyło?

Po wyjściu z więzienia Lucy (Ilona Ostrowska) podejmuje ważne decyzje, które budzą zdecydowany sprzeciw Klaudii (Marta Chodorowska)  i jej współpracowników. Urzędnicy organizują strajk i nie chcą wypuścić Wilskiej z budynku, dopóki nie cofnie swojego wniosku o rezygnację z funkcji wójta. Zdesperowany Kusy (Paweł Królikowski) postanawia złożyć żonie niezwykły dowód miłości.

Senator (Cezary Żak) otrzymuje propozycję objęcia stanowiska w nieistniejącym ministerstwie. Niedługo później jedna z partii proponuje mu sojusz.

Tymczasem na plebanię przyjeżdża biskup (Wiktor Zborowski), który składa nieoczekiwaną propozycję Michałowej (Marta Lipińska). Oferta duchownego denerwuje Stacha (Franciszek Pieczka) i martwi proboszcza oraz wikarego. Dyplomatycznej interwencji w sprawie gospodyni podejmują się przyjaciele Japycza. Duda przeżywa kolejne sercowe rozterki i staje w obliczu trudnego wyboru.

RANCZO ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: