SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Ranczo 9 sezon. Ola doprowadza Czerepacha i senatora Kozioła do ataku serca

Ranczo 9 sezon. Ola doprowadza Czerepacha i senatora Kozioła do ataku serca

31.05.2015, godz. 18:25
Ranczo 9 sezon odc. 116. Czerepach (Artur Barciś), senator Kozioł (Cezary Żak), doktor Wezół (Wojciech Wysocki)
Ranczo 9 sezon odc. 116. Czerepach (Artur Barciś), senator Kozioł (Cezary Żak), doktor Wezół (Wojciech Wysocki) foto: ATM Grupa/TVP.pl

Śmierć czai się w serialu "Ranczo"! Intryga Oli (Lidia Sadowa), przebiegłej asystenki Czerepacha (Artur Barciś) wychodzi na jaw i omal nie kończy się zgonem Czerepacha i senatora Kozioła (Cezary Żak). W 116 odcinku 9 sezonu "Rancza" obaj politycy Polskiej Partii Uczciwości z Wilkowyj lądują w szpitalu z podejrzeniem ataku serca! Tylko doktor Wezół (Wojciech Wysocki) i polityczny spryt mogą ich uratować.

"Ranczo" 9 sezon odcinek 116 (odc. 12) - niedziela, 31.05.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To koniec politycznej kariery Kozioła i Czerepacha z "Rancza"? Asystentka Ola, która jeszcze do niedawna pracowała jako dziennikarka w tabloidzie "Super Fakty" chce zniszczyć polityków PPU. I ma do tego odpowiednie narzędzia - nagrania wszystkich poufnych rozmów wicepremiera z senatorem, kompromitujące zdjęcia i wiele innnych dowodów na ich przekręty. A to wszystko umieszcza w swojej książce.

Przeczytaj: Ranczo znika z TVP. Koniec Rancza po 10 sezonie

W 116 odcinku 9 sezonu "Rancza" tylko przypadek sprawia, że Czerepach odkrywa co kombinuje Ola. Wstrząs i szok są tak wielkie, że wicepremier traci przytomność i trafia do szpitala, a właściwie do przychodni doktora Wezóła. Lekarz z Wilkowyj stwierdza stan przedzawałowy wywołany silnym stresem.

Przerażony Czerepach jest jedną nogą nad grobem. Jedyną osobą, którą wzywa do siebie jest senator Kozioł. Zaskoczony prezes PPU nie może uwierzyć, że tak gnida jak Czerepach w tym dramatycznym momencie chce widzieć właśnie jego. Ale wicepremier ma powód. Od razu ujawnia Koziołowi co kombinuje Ola.

- Książkę o nas w tajemnicy pisze. Na kilkaset stron... - mówi roztrzęsiony z trudem panując nad emocjami.

Początkowo senator nawet się cieszy. W końcu to dla polityków PPU rodzaj wyróżnienia. - I dobrze. Mówiłem ci, że jeszcze będą o nas w książkach pisać.

- Ale nie taką książkę! Taką, żeby nas oczernić, zniszczyć, skompromitować tylko! Wszystko opisała. Że ludzi oszukujemy, że obietni wyborczych nie zamierzamy dotrzymać, że koniak pijemy co rano, żeś dom dla picu pod biuro poselskie wynajął! Nawet żeś się dobierał do niej opisała... - dodaje Czerepach trzęsąc się ze strachu.

- Taka żmija...
- Gorsza jeszcze. Że kompetencji żadnych nie mamy, że tylko na kasie i na stanowiskach nam zależy, że moralności żadnej nie mamy. Jak ona to wszystko opisze, to nas zniszczy. I na takie pośmiewisko wystawi, że żadne PR tego nie odkręci! - dźwięk tych słów sprawia, że Kozioł traci przytomność.

Zobacz: Ranczo 9 sezon. Ilona Ostrowska odejdzie z Rancza? Czy Lucy będzie w 10 sezonie?

Ale założyciele Polskiej Partii Uczciwości nie byliby sobą, gdyby dali się tak łatwo pogrążyć. Tym razem to Kozioł wpada na pomysł jak wyciągnąć ich z tego bagna i sprawić, by Ola przeszła na ich stronę. Dziennikarka śledcza, który zdobyć sławę i pieniądze na ich nieszczęściu dostaje od senatora i wicepremiera propozycję nie do odrzucenia.

- A już myślałam, że w tej naszej polityce to już wszystko widziałam. Ale takich modeli jak wy, to jeszcze nie - stwierdza Ola gdy politycy przedstawiają jej swoją ofertę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: