SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Ranczo 9 sezon. Mikołaj Krawczyk w Ranczu. Kogo zagra?

Ranczo 9 sezon. Mikołaj Krawczyk w Ranczu. Kogo zagra?

10.05.2015, godz. 18:30
Ranczo 9 sezon odc. 114. Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Kuba (Mikołaj Krawczyk)
Ranczo 9 sezon odc. 114. Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Kuba (Mikołaj Krawczyk) foto: ATM Grupa

Mikołaj Krawczyk w serialu "Ranczo"! Znany aktor, który sławę zdobył jako Paweł z "Pierwszej miłości", a obecnie gra także Łukasza w serialu "Przyjaciółki", po raz pierwszy pojawia się w 114 odcinku 9 sezonu "Rancza". Kim w "Ranczu" jest Mikołaj Krawczyk? To Kuba, młody, przystojny właściciel kawiarni artystycznej "Kofi & Ti" w Radzyniu, którego przypadkiem spotyka Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz). Wygląda na to, że Mikołaj Krawczyk będzie nowym chłopakiem Kingi.

"Ranczo" 9 sezon odcinek 114 (odc. 10) - niedziela, 10.05.2015, o godz. 20.00 w TVP1

Mikołaj Krawczyk do obsady "Rancza" dołącza w końcówce 9 sezonu, ale niewykluczone, że grany przez niego bohater pojawi się także w 10 serii "Rancza", do której zdjęcia ruszają już w lipcu 2015.

Przeczytaj: Ranczo 9 sezon. Lucy odejdzie z Rancza? Ilona Ostrowska przerywa milczenie

Kogo Mikołaj Krawczyk gra w "Ranczu"? W 114 odcinku 9 sezonu "Rancza" Kinga jedzie do Radzynia gdzie odwiedza kawiarnię artystyczną, w której poznaje Kubę, intrygującego młodego mężczyznę.

Właściciel kawiarni "Kofi & Ti" sprawia wrażenie rozsądnego chłopaka, któremu nie jest obojętny los ludzi pokrzydzonych przez los. Chętnie bowiem gości w swoim lokalu bezdomnego Marka Karata (Wiesław Komasa), który był legendą Solidarności w regionie, kiedyś internowany i prześladowany przez Służbę Bezpieczeństwa, a teraz nie ma za co żyć.

Kinga jest zachwycona postawą nowego znajomego, jego podejściem do życia i do ludzi. Właściciel kawiarni chętnie opowiada jej na czym polega prowadzenie takiego biznesu. Bo w głowie Kingi pojawia się plan, by założyć taką kawiarnię w Wilkowyjach.

Patrz: Ranczo 9 sezon. Solejukowa milionerką! Wygrała w lotto 5 mln. Co zrobi z tymi pieniędzmi?

Pod wpływem rozmowy z chłopakiem, Kinga zabiera bezdomnego Marka do Wilkowyj i z pomocą Kusego (Paweł Królikowski) oraz Witebskiego (Jacek Kawalec) organizuje dla niego zbiórkę pieniędzy. 

Znajomość Kingi z bohaterem, którego w "Ranczu" gra Mikołaj Krawczyk nie skończy się na jednym spotkaniu. W 116 odcinku 9 sezonu "Rancza" chłopak odwiedzi ją w Wilkowyjach. Wszystko wskazuje na to, że połączy ich coś więcej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: