SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Ranczo 8 sezon wiosną 2014 w TVP1. Co w nowym 8 sezonie Rancza? Lucy chce wyjechać do Ameryki!

Ranczo 8 sezon wiosną 2014 w TVP1. Co w nowym 8 sezonie Rancza? Lucy chce wyjechać do Ameryki!

27.05.2013, godz. 07:08
RANCZO: Lucy, Dorotka, Kusy - Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Weronika Kunka
RANCZO: Lucy, Dorotka, Kusy - Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Weronika Kunka foto: © AKPA

Serial Ranczo 8 sezon wiosną 2014 w TVP1. Zdjęcia do 8 sezonu Rancza rozpoczęły się 21 maja 2013. Co wydarzy się w nowych odcinkach Rancza 8? Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusy (Paweł Królikowski) muszą podjąć ważne decyzje życiowe. Oboje ostrożnie próbują wypracować nowy model życia i przesadzają w drugą stronę. Ostatecznie Lucy wpada na pomysł, by rzucić wszystko i wyjechać do Ameryki! Klaudia (Marta Chodorowska) mści się na Fabianie (Piotr Ligienza) wykorzystując przy tym miejscowy element przestępczy. Do Wilkowyj powraca wikary Robert (Bartek Kasprzykowski). Jak Michałowa (Marta Lipińska) i ksiądz (Cezary Żak) z Rancza poradzą sobie z zamieszaniem na plebanii?

Lucy i Kusy - Lucy chce wyjechać do Ameryki!

W ósmym sezonie Rancza Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusy (Paweł Królikowski) podejmują ważne decyzje życiowe. Ona zastanawia się nad rezygnacją ze stanowiska wójta, on myśli, czy iść dalej drogą sztuki. Para robi wszystko, by wypracować nowy model życia.

Wkrótce okazuje się, że przesadzają w drugą stronę... Kusy popada w twórczy kryzys, a Lucy widząc to, co dzieje się z jej ukochanym sięga po środek, który nawet Kinga uważa za szalony. Lucy dopada coraz większa frustracja z powodu tego, co się dzieje w Wilkowyjach i jej najbliższym otoczeniu. Kobieta chce porzucić swoje dotychczasowe życie na wsi i wrócić do Ameryki.

>>> Ranczo 7 sezon ostatni odcinek 91. Pożar u Lucy. Kusy z miłości pali obrazy - zdjęcia

Wikarzy na plebanii

Na plebanii z jednego wikarego robi się dwóch! Czy uda im się dogadać? Czy będą ze sobą rywalizować? Co sie stanie, kiedy jeden z nich dowie się, że zajął miejsce tego pierwszego a ten pierwszy ma ewidentnie poczucie, że był pierwszy. Michałowa (Marta Lipińska) stwierdza, że teraz będzie miała trochę więcej pracy na plebanii. Wikarzy zaczynają się prześcigać w pomysłach na sprawowanie kapłańskiej posługi.

>>> Ranczo - więcej o serialu

Zemsta Klaudii

Klaudia (Marta Chodorowska) nie może pogodzić się z odrzuceniem przez Fabiana (Piot Ligienza). Córka wójta przysięgła zemstę w sycylijskim stylu i realizuje ją z zimną krwią wykorzystując przy tym miejscowy element przestępczy.

Raczo 8 sezon wiosną 2014 w TVP1.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Ranczo? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: