SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali PRZYJACIÓŁKI SEZON 2 nowe odcinki wiosna 2013. ANKA ciężko RANNA W SZPITALU. Co wydarzy się w 2 SERII serialu PRZYJACIÓŁKI?

PRZYJACIÓŁKI SEZON 2 nowe odcinki wiosna 2013. ANKA ciężko RANNA W SZPITALU. Co wydarzy się w 2 SERII serialu PRZYJACIÓŁKI?

02.12.2012, godz. 18:51
PRZYJACIÓŁKI. INGA (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
foto: POLSAT/www.przyjaciolki.polsat.pl/FACEBOOK

PRZYJACIÓŁKI 2 nowe odcinki już wiosną 2013. PRZYJACIÓŁKI, ostatni 13 odcinek w czwartek, 29.11.2012, o godzinie 22:00 w Polsacie. Telewizja Polsat zdecydowała, że powstanie 2 SEZON serialu obyczajowego PRZYJACIÓŁKI. Zdjęcia do nowych odcinków ruszą na początku grudnia 2012. Co wydarzy się w 2 SEZONIE PRZYJACIÓŁEK? Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku pod wpływem alkoholu trafia do szpitala w tragicznym stanie. Inga (Małgorzata Socha) zostanie nianią, Patrycja (Joanna Liszowska) nadal będzie starać się o dziecko, a Zuza (Anita Sokołowska) zrobi wszystko, aby zniechęcić do siebie Wojtka (Lesław Żurek).

Telewizja POLSAT podjęła decyzję o realizacji DRUGIEGO SEZONU serialu PRZYJACIÓŁKI. PRZYJACIÓŁKI 2 ukażą losy Anki (Magdalena Stużyńska), Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha) oraz Patrycji (Joanna Liszowska) w kolejnych 13 odcinkach.

PRZYJACIÓŁKI - więcej o serialu >>>


- Nowe odcinki trafią na antenę wiosną 2013 roku - poinformowała Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. - Widzowie polubili nasz serial. Myślę, że PRZYJACIÓŁKI odzwierciedlają sytuacją różnych kobiet na początku XXI wieku - dodała.

PRZYJACIÓŁKI, ODCINEK 13 - co wydarzy się w ostatnim odcinku >>>

Zdjęcia do Przyjaciółek 2 ruszają na początku grudnia 2012.

PRZYJACIÓŁKI 2 - co wydarzy się w NOWYCH ODCINKACH?

W drugim sezonie PRZYJACIÓŁEK Anka po wypadku samochodowym pod wpływem alkoholu trafi w krytycznym stanie do szpitala. Przyjaciółki przekonają ją, że Inga nie ma romansu z Pawłem? Anka dowie się, że Paweł miał kochankę i rozwiedzie się z niewiernym mężem?

Patrycja nadal będzie chciała zostać mamą. Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) doczekają się dziecka? Czy wezmą ślub?

Zuza za wszelką cenę będzie starała się, aby zniechęcić do siebie Wojtka. Czy miłość do randkowicza okaże się silniejsza i karierowiczka zrozumie, że nie da się oszukać serca?

Inga przyjmie pracę jako niania. Czy do jej życia powróci Piotr (Mariusz Zaniewski)?

Wszystkiego dowiemy się wiosną! PRZYJACIÓŁKI 2 już w marcu 2013.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: