SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Przyjaciółki online 2 sezon odcinek 24 za darmo w internecie na ipla.tv

Przyjaciółki online 2 sezon odcinek 24 za darmo w internecie na ipla.tv

09.05.2013, godz. 19:25
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 24. Inga (Małgorzata Socha)
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 24. Inga (Małgorzata Socha) foto: ipla.tv

Przyjaciółki 2 sezon odc. 24 online za darmo dostępny w internecie. Serial Przyjaciółki online odcinek 24 można obejrzeć na IPLA TV od 2.05.2013. Przyjaciółki 2 sezon, odc. 24 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 9.05.2013 o godz. 21, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 24 odcinek jest dostępny online bezpłatnie na ipla.tv. Przyjaciółki odc. 24 online za darmo - oto link:

PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 24 ONLINE ZA DARMO będzie dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odcinek 24 - co się wydarzy?

Inga (Małgorzata Socha) jest szczęśliwa w związku z Piotrem (Mariusz Zaniewski). Swoją radością dzieli się z przyjaciółkami. Anka (Magdalena Stużyńska) jest jednak sceptyczna wobec nowego partnera Gruszewskiej. Nie ufa mu. Dziewczyny boją się, że gdy Piotr przyjmie ofertę pracy za granicą, ich przyjaciółka z nim wyjedzie.

Zuza (Anita Sokołowska) rozmawia z onkologiem na temat zdrowia Stefy (Dorota Kolak). Okazuje się, że matka musi natychmiast podjąć leczenie, inaczej wkrótce umrze. Kobieta nie zgadza się jednak na chemioterapię. Markiewicz czuje się bezsilna. Dopiero rozmowa z Wojtkiem (Lesław Żurek) uświadamia jej, że powinna walczyć o życie matki.

Krzysztof (Paweł Królikowski) dzwoni do Anki z informacją, że Julka (Nicole Bogdanowicz) zasłabła podczas treningu. Gdy Strzelecka zjawia się w szkole, dziewczyna jest już przytomna. Ma pretensje do matki, że robi niepotrzebne zamieszanie. Krzysztof proponuje, że podwiezie Ankę i jej córkę do domu. Gdy docierają na miejsce, Strzelecka zaprasza mężczyznę na kawę.

Patrycja (Joanna Liszowska) razem z przyszłymi teściami wybiera garnitur ślubny dla Michała (Marcin Rogacewicz) Z niecierpliwością czeka na przybycie narzeczonego. Ten jednak nie się nie zjawia. Informuje ją, że ma pacjentkę. Zdenerwowana Kochan dzwoni do niego. Wpada w złość, gdy w słuchawce słyszy głos Sylwii (Dominika Kojro).

Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) przywozi matkę do salonu rehabilitacyjnego. Podczas zabiegu Marii (Ewa Kasprzyk) wdaje się w rozmowę z Sylwią. Ta mimochodem wspomina, że ma wolny wieczór.

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE ZA DARMO >>>


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: