SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali PRZYJACIÓŁKI 3 sezon. CIĄŻA Małgorzaty SOCHY, Anity SOKOŁOWSKIEJ i Joanny LISZOWSKIEJ opóźni zdjęcia do trzeciej serii Przyjaciółek?

PRZYJACIÓŁKI 3 sezon. CIĄŻA Małgorzaty SOCHY, Anity SOKOŁOWSKIEJ i Joanny LISZOWSKIEJ opóźni zdjęcia do trzeciej serii Przyjaciółek?

28.03.2013, godz. 13:00
PRZYJACIÓŁKI. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
foto: AKPA/IPLA TV/POLSAT

W serialu PRZYJACIÓŁKI aż trzy z czterech głównych bohaterek zostanie wkrótce mamami. Dzieci spodziewają się Małgorzata SOCHA, czyli INGA, Anita SOKOŁOWSKA, która wciela się w rolę ZUZY oraz Joanna LISZOWSKA - serialowa PATRYCJA. Nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu PRZYJACIÓŁKI sezon 3. Czy zdjęcia do PRZYJACIÓŁEK 3 opóźnią się przez ciąże Sochy, Sokołowskiej i Liszowskiej?

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 18. INGA rzuca się na DOROTĘ - ZDJĘCIA >>>

Zdjęcia do serialu PRZYJACIÓŁKI sezon 2 kończą się 8 kwietnia 2013. Nie wiadomo jednak, kiedy rozpoczną się zdjęcia do trzeciej serii PRZYJACIÓŁEK... A wszystko przez Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską i Joannę Liszowską. Dlaczego?

PRZYJACIÓŁKI - więcej o serialu

Odpowiedź jest prosta. Te trzy aktorki za kilka miesięcy zostaną mamami! Ich ciąże prawdopodobnie spowodują opóźnienie rozpoczęcia zdjęć do serialu PRZYJACIÓŁKI 3. Biuro prasowe AKSON STUDIO poinformowało, że jeszcze nie zdecydowano, kiedy ruszą zdjęcia do trzeciej serii. Ostateczna decyzja powinna zapaść w połowie kwietnia 2013. Być może ekipa wejdzie na plan zaraz po zakończeniu nagrywania PRZYJACIÓŁEK 2.

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 18. ZUZA niańczy dzieci ANKI! >>>

Co stanie się z serialową INGĄ, ZUZĄ i PATRYCJĄ? Wiadomo już, że Małgorzata Socha, czyli serialowa Inga będzie w ciąży. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie szczęśliwym tatusiem - Piotr (Mariusz Zaniewski) czy Rafał (Michał Rolnicki)? Cicho jest w sprawie ciąży Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska)... Czy Patrycja Kochan spełni swoje marzenie i zostanie mamą dzięki metodzie IN VITRO? Czy Zuza Markiewicz zakocha się bez pamięci w Łukaszu (Mikołaj Krawczyk) i przewartościuje swoje życie? Czy postawi w końcu na rodzinę, a nie karierę? A może zrozumie, że nigdy nie poczuje do Łukasza tego, co czuła do Wojtka (Lesław Żurek) i postanowi wrócić do swojego byłego randkowicza?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PRZYJACIÓŁKI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: