SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali ''Przepis na życie'' 5 sezon. Ślub Anki i Jerzego ostatnim odcinku "Przepisu na życie" - zdjęcia

''Przepis na życie'' 5 sezon. Ślub Anki i Jerzego ostatnim odcinku "Przepisu na życie" - zdjęcia

17.11.2013, godz. 21:10
Przepis na życie 5 sezon odcinek 65 (odc. 13). Anka (Magdalena Kumorek), Jerzy (Borys Szyc)
Przepis na życie 5 sezon odcinek 65 (odc. 13). Anka (Magdalena Kumorek), Jerzy (Borys Szyc) foto: TVN/X-NEWS

Anka (Magdalena Kumorek) i Jerzy (Borys Szyc) z serialu "Przepis na życie" małżeństwem! W ostatnim 13 odcinku 5 sezonu "Przepisu na życie" długo wyczekiwany przez widzów ślub Anki i Jerzego! Jak skończy się 5 sezon ''Przepisu na życie''?

"Przepis na życie" 5 sezon  ostatni odcinek 13 (odc. 65) - niedziela, 24.11.2013, o godz. 21 w TVN

Perypetie życiowe bohaterów śledzimy już od 2011 roku. Na początku maja 2013 roku ruszyły zdjęcia do ostatniej 5 serii serialu ''Przepis na życie''. To znaczy, że właśnie zbliżamy się do wielkiego finału "Przepisu na życie". Jaki będzie koniec "Przepisu na życie"? Czy rozwiążą się wszystkie problemy bohaterów?

Zobacz: ''Przepis na życie'' 5 sezon. Śmierć w finale "Przepisu na życie"? Michał Drzewiecki w szpitalu

W ostanim 65 odcinku "Przepisu na życie" mnóstwo emocji. Anka i Jerzy wybaczają sobie wszystkie dotychczasowe potknięcia. Zrozumieją, że są dla siebie najważniejsi. Para bierze ślub i wyprawia huczne wesele. Na rodzinnej ceremonii pojawią się wszyscy. Nawet Zuza (Magdalena Schejbal). Czy jej obecność nie zepsuje weselnej sielanki i nastroju Anki?

Przeczytaj: "Przepis na życie" 5 sezon. Koniec "Przepisu na życie". Jaki będzie nowy serial w TVN?

W finałowym odcinku ojciec Zuzy, Michał Drzewiecki (Jan Englert), trafia do szpitala. To jednak tylko część podstępnego planu Michała. Co teraz będzie z "Przepisem"? Zmartwione stanem zdrowia mężczyzny Anka i Zuza się pogodzą. Przepis nie zniknie. Wygląda na to, że wszystko jak zwykle kończy się dobrze. I będą żyć długo i szczęśliwie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: