SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Pierwsza miłość. Czy Bartek wróci do Emilki po rozstaniu z Pauliną?

Pierwsza miłość. Czy Bartek wróci do Emilki po rozstaniu z Pauliną?

04.06.2015, godz. 17:16
Pierwsza miłość odc. 2056. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość odc. 2056. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

W serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) będą znów razem? Romans Bartka i Pauliny (Julia Pogrebińska) zakończył się burzliwym rozstaniem. W 2118 odcinku "Pierwszej miłości" niewierny Bartek wróci do Emilki i wyzna, że wciąż ją kocha. Czy zdradzona żona wybaczy Bartkowi? Wydaje się, że Paulina nie tak szybko zrezygnuje z kochanka...

"Pierwsza miłość" odcinek 2118 - piątek, 5.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Namiętny związek Pauliny i Bartka z "Pierwszej miłości" nie trwał długo. Problemy z Mirkiem (Maurycy Torbicz), który nie akceptuje kochanki ojca i nie chce mieć z nią nic wspólnego zbliżyły Bartka do Emilki. Częste wizyty w domu Śmiałków uzmysłowią mu jak wiele stracił decydując się na romans z Pauliną.

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Drugi ślub Kingi i Artura

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" w czerwcu 2015 przyniosły  kryzys w związku kochanków z Wadlewa, którzy byli narażeni na złośliwe komentarze ze strony mieszkańców wsi. A wszystko za sprawą bloga Emilki, w którym zdradzona kobieta opisuje intymne kulisy rozpadu swojego małżeństwa.

Między Pauliną a Bartkiem zaczęło się też psuć z powodu Mirka, który nie będzie chciał spędzać czasu z ojcem i jego kochanką. Propozycja wspólnego wyjazdu spotkała się z gwałtowną reakcją syna Emilki i Bartka. Mirek wyznał ojcu, że nie zamierza udawać razem z nim i Pauliną szczęśliwej rodziny.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka w śpiączce po zażyciu narkotyków! Czy córka Marysi przeżyje?

Kłótnie, wzajemne pretensje i żale zniszczą romans Bartka i Pauliny. W 2117 odcinku "Pierwszej miłości" rywalka Emilki powiedziała jej osobiście, że Bartek ją zostawił. I od razu pojawiła się nadzieja na to, że małżeństwo Emilki i Bartka uda się jeszcze uratować.

Marian Śmiałek (Paweł Okoński) nie będzie krył zadowolenia z powodu rozstania zięcia z kochanką. W 2118 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek poprosi żonę o jeszcze jedną szansę. Emilka niezbyt entuzjastycznie przyjmue jego wyznania miłości, ale pozwoli mu wrócić do domu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: