SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Pierwsza miłość. Emilka i Norbert będą mieli romans?

Pierwsza miłość. Emilka i Norbert będą mieli romans?

28.05.2015, godz. 11:45
Pierwsza miłość odc. 2112. Norbert (Łukasz Konopka), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość odc. 2112. Norbert (Łukasz Konopka), Emilka (Anna Ilczuk) foto: ipla.tv

Emilka (Anna Ilczuk) z serialu "Pierwsza miłość" nawiąże romans z Norbertem (Łukasz Konopka), by odegrać się na Bartku (Rafał Kwietniewski) za jego zdradę? W 2112 odcinku "Pierwszej miłości" Norbert całuje Emilkę, która chwilę wcześniej żali mu się na nieczyste zagrywki Pauliny i Bartka. Czy pocałunek Emilki i Norberta z "Pierwszej miłości" jest zapowiedzią czegoś więcej?

"Pierwsza miłość" odcinek 2112 - czwartek, 28.05.2015, o godz. 18 w Polsacie

Bartek uwiódł Paulinę, byłą żonę Norberta, więc teraz jego przyrodni brat zrobi to samo i rozkocha w sobie Emilkę? Scenarzyści "Pierwszej miłości" coraz bardziej komplikują wątek Emilki i Bartka, ale to wszystko po to, by oboje wreszcie zrozumieli, że się kochają i nadal są rodziną, a romans z Pauliną to tylko chwilowy kaprys Bartka...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita umrze bez leczenia za granicą! Radek będzie kraść dla Dragona, by ratować Jowitę

W 2112 odcinku "Pierwszej miłości" między małżonkami dochodzi do potężnej awantury. Tym razem chodzi o Mirka (Maurycy Torbicz) i Paulinę. Bartek próbuje przekonać żonę, że najlepiej by było jakby przekonała ich syna, by dał szansę Paulinie i zgodził się na wspólną wycieczkę do Wrocławia.

Emilka nie chce nawet o tym słyszeć. Wzburzona wykrzykuje mężowi prosto w twarz, że nie pozwoli, żeby Paulina zabrała jej syna, tak jak ukradła jej męża i zniszczyła rodzinę. Kiedy w odwiedziny do bratowej przychodzi Norbert , Emilka nie kryje jak bardzo zabolała ją prośba Bartka.

Wyrzuca sobie, że w porę nie przejrzała intencji Pauliny. Norbert wykorzytuje okazję i całuje Emilkę. Ona jednak szybko odpycha szwagra. Prosi go, by wyszedł, bo chce zostać sama.

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka wróci do Krystiana

Kilka godzin później Norbert znów przychodzi do domu Śmiałków. Chce wyjaśnić Emilce dlaczego ją pocałował. - Chcę ci powiedzieć, że zawsze mi się podobałaś... - wyznaje brat Bartka.
Emilka wtrąca tylko dwa słowa: - Norbert ja...

- Możesz mi nie przerywać, ja to sobie wszystko w głowie poukładałem, żeby się nie pogubić i właśnie teraz zapomniałem. Zawsze mi się podobałaś Emilka, ale byłaś żoną mojego brata i nie chciałem nic mówić, ale teraz kiedy sytuacja się zmieniła...

Ale Emilka nie zamierza szukać kochanka. Wciąż bowiem kocha niewiernego męża. - No właśnie chodzi o to, że sytuacja się nie zmieniła.

- Rozumiem, czyli nadal coś czujesz do Bartka. Mogłem się tego spodziewać, że nic z tego nie będzie.
- Przykro mi
- Bardzo dziwna sytuacja, bo to już kolejny raz w ciągu pary miesiący dostaję kosza i nie wiem czy straciłem swój męski urok?

- Nie Norbert, to nie chodzi o ciebie. Po prostu romans to jest ostatnie, czego mi teraz trzeba. I tak sobie narobiłam kłopotów w Radomiu. A poza tym jak na mnie, to i tak dużo w moim życiu się dzieje... - wyjaśnia Emilka i zapewnia, że przecież nadal mogą być przyjaciółmi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: