SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali O mnie się nie martw 2 sezon. Marcin rozstanie się z Magdą kiedy dowie się o zakładzie?

O mnie się nie martw 2 sezon. Marcin rozstanie się z Magdą kiedy dowie się o zakładzie?

29.05.2015, godz. 20:10
O mnie się nie martw 2 odcinek 12, Magda Gadomska (Anna Terpiłowska)
O mnie się nie martw 2 odcinek 12, Magda Gadomska (Anna Terpiłowska) foto:

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" spławi fałszywą kochankę? W 12 odcinku 2 sezonu ''O mnie się nie martw'' prawnik dowiaduje się, że Magda (Anna Terpiłowska) tylko bawiła się jego uczuciami, bo założyła się z Laurą Curyło (Katarzyna Zielińska), że go uwiedzie. Mecenas Kaszuba robi dobrą minę do złej gry i udaje, że spisek Gadomskiej nie zrobił na nim wrażenia. Marcin nie zerwie z Magdą w 12 odcinku ''O mnie się nie martw''2! Mało tego - zakochani pojadą razem na romantyczne wakacje!

"O mnie się nie martw" 2 sezon odcinek 12 (odc. 25) - piątek, 29.05.2015, o godz. 20.05 w TVP2

W 12 odcinku ''O mnie się nie martw''2 Marcin Kaszuba dowiaduje sę od Laury Curyło o jej zakładzie z Magdą. W 12 odcinku 2 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin poznaje prawdziwe intencje Magdy, która tak nagle się nim zainteresowała i jest w szoku...

Zobacz: O mnie się nie martw 2 sezon. Marcin wyjedzie z Magdą

Kaszuba robi dobrą minę do złej gry i udaje, że wcale nie przejmuje się zagrywkami Gadomskiej. Wieczorem przebiegła prawniczka odwiedza kochana w domu, żeby wyjaśnić całe zamieszanie.

-Nie dokończyliśmy rozmowy o tym zakładzie - zacznie Magda.
-Zamieniam się w słuch.
-Marcin... Nie chcę się usprawiedliwiać.
-Nic się nie stało. Mam jedynie pretensje do siebie, że dałem się tak skutecznie wkręcić. Swoją drogą powiedz mi Magda jak z tym joggingiem? Przebiegałaś wzdłuż moją ulicę? A kolacja ze znajomymi z roku? Nikt nie przyszedł, a to w końcu twoje urodziny. Ściema? - Kaszuba wylicza wszystkie kłamstwa partnerki.
-Urodziny były prawdziwe. Co w tym złego, że chciałam je spędzić z tobą? (...)

Przeczytaj: O mnie się nie martw 2 sezon. Iga i Marcin będą razem w ostatnim odcinku. Marcin rzuci Magdę!

Cwana Gadomska wie, że tylko w jeden sposób może zatrzymać Marcina przy sobie. Prawniczka do wszystkiego się przyznaje i przeprasza. W końcu odwraca kota ogonem i zarzuca Marcinowi, że to on bawi się jej uczuciami.

-Przestań się mną bawić. Ty jesteś taki święty? Źle ci ze mną? Nie pasujemy do siebie? Założyłam się bo mi na tobie zależało. Jeśli to mnie skreśla to mogę stąd wyjść i już nie wrócić. A ty się lepiej zastanów czego chcesz i kogo tak naprawdę potrzebujesz! - krzyknie Magda i wyjdzie z mieszkania Marcina.

W 12 odcinku ''O mnie się nie martw''2 Magda kolejny raz zrobi słodkie o czy i poprosi ukochanego, żeby wyjechali razem na wakacje. Tam będą mieli okazję spędzić razem czas i naprawić wszystkie nieporozumienia. Czy Kaszuba znów nabierze się na sztuczki Magdy? Wygląda na to, że Marcin nie zamierza rzucać kłamliwej partnerki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: