SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali O mnie się nie martw 2 sezon. Magda namówi Marcina na wyjazd z Polski

O mnie się nie martw 2 sezon. Magda namówi Marcina na wyjazd z Polski

29.05.2015, godz. 08:16
O mnie się nie martw 2 sezon odc. 12. Magda Gadomska (Anna Terpiłowska), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 2 sezon odc. 12. Magda Gadomska (Anna Terpiłowska), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

Kiedy Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z serialu "O mnie się nie martw" przejrzy w końcu na oczy i rzuci Magdę Gadomską (Anna Terpiłowska). Kochana Marcina to typ kobiety-modliszki, która osaczona swoją zdobycz i nie pozwala jej na ucieczkę. W 12 odcinku 2 sezonu "O mnie się nie martw" gdy już wydaje się, że Marcin zostawi intrygantkę, Magda proponuje mu wspólny wyjazd na wakacje. Czy mecenas Kaszuba wyjedzie z Magdą i zapomni o Idze Małeckiej (Joanna Kulig)?

"O mnie się nie martw" 2 sezon odcinek 12 (odc. 25) - piątek, 29.05.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Romans Marcina z Magdą staje pod znakiem zapytania kiedy Laura Cyryło (Katarzyna Zielińska) zdradza prawnikowi, że założyła się o niego z Gadomską. W 12 odcinku 2 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin poznaje prawdziwe intencje Magdy, która tak nagle się nim zainteresowała i jest w szoku. Robi jednak dobrą minę do złej gry. Udaje, że w ogóle się nie przejmuje tym, że miał być trofeum Gadomskiej.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 2 sezon. Iga i Marcin będą razem w ostatnim odcinku. Marcin rzuci Magdę!

A przebiegła kochanka Kaszuby wie, że jest tylko jeden sposób, by go przy sobie zatrzymać. Oczywiście przeprosić, przyznać się do błędu i zapewnić, że jej uczucia są szczere. Podczas decydującej konfrontacji kochanków z ust Magdy padają jednak mocne słowa.

Gadomska zarzuca Kaszubie, że bawi się jej uczuciami, a sam nie jest święty. - Uroczy manipulant rozgrywający wszystkich na swoich warunkach - stwierdza Magda i przy okazji porównuje go do jego ojca, znanego adwokata Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk), który sztukę manipulacji ludźmi opanował do perfekcji.

Na Marcina już samo słowo "ojciec" działa jak płachta na byka. Prawniczka sprawia sprawę jasno - to Marcin musi zdecydować czy chce dalej z nią być.

Podczas kolejnego spotkania Gadomska niemal błaga kochanka o jeszcze jedną szansę. - Nie odpisałeś na sms-a. Nie wytrzymałam... Czy ty? Czy my w ogóle jeszcze? Bo nie wiem...
- Ale ja wiem. Chyba nic się od wczoraj między nami nie zmieniło. Chociaż z tym ojcem, to było słabe... - stwierdza Marcin, który postanawia dalej być z Magdą.

- Tak, wiem, przepraszam - Gadomska kolejny raz bije się w piersi, ale nie mówi ukochanemu całej prawdy.
- Ale nasunęło mi pytanie - ty w ogóle go kiedykolwiek poznałaś?

- Twojego ojca? Tak, byłam jego aplikantką - rzuca szybko i od razu zmienia temat. - Słuchaj, ty miałeś tylko jedno pytanie, a ja mam tylko jedną prośbę. Jeśli między nami naprawdę jest w porządku, to wyjeźdź ze mną... - proponuje.

Zobacz: O mnie się nie martw 2 sezon. Romans Magdy z ojcem Marcina w ostatnim odcinku
- Słucham?
- Wyjeźdźmy gdzieś razem na wakacje!
- Ale dokąd Magda?
- Nie wiem, nieważne gdziekolowiek. Tylko ty i ja... - wyjaśnia i po chwili zaczyna go namiętnie całować.

Czy Marcin będzie aż tak naiwny, że da się nabrać na czułe słówka Magdy i wyjdzie z nią na romantyczny urlop? O tym widzowie przekonają się w ostatnim 13 odcinku 2 sezonu "O mnie się nie martw"

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: