SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali O mnie się nie martw 2 sezon. Krzysiek zginie w wypadku? Koparka rozjedzie Krzyśka?

O mnie się nie martw 2 sezon. Krzysiek zginie w wypadku? Koparka rozjedzie Krzyśka?

29.05.2015, godz. 13:50
O mnie się nie martw 2 sezon odc. 12. Krzysiek (Paweł Domagała), Irenka (Hanna Śleszyńska)
O mnie się nie martw 2 sezon odc. 12. Krzysiek (Paweł Domagała), Irenka (Hanna Śleszyńska) foto: vod.tvp.pl

Wojna w serialu "O mnie się nie martw" o kamienicę Igi Małeckiej (Joanna Kulig) skończy się makabrycznym wypadkiem i śmiercią Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała)? W 12 odcinku 2 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek buduje barykadę przed budynkiem, by pokazać Laskoniowi (Mikołaj Krawczyk) i Magdzie Gadomskiej (Anna Terpiłowska), że będzie bronił swojego mieszkania nawet z narażeniem życia. Robotnik Laskonia próbują rozjechać Małeckiego koparką. Czy Krzysiek z "O mnie się nie martw" zginie?

"O mnie się nie martw" 2 sezon odcinek 12 (odc. 25) - piątek, 29.05.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Iga, Krzysiek, ich córki i pozostali mieszkańcy kamienicy przy ulicy Żelaznej mogą stracić dach nad głową. Laskoń, nowy właściciel budynku, który w nieuczciwy sposób kupił kamienicę i próbuje wyrzucić z niej wszystkich lokatorów z pomocą Magdy Gadomskiej wpada na pomysł jak zmusić ludzi do eksmisji.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 2 sezon. Iga i Marcin będą razem w ostatnim odcinku. Marcin rzuci Magdę!

W 12 odcinku 2 sezonu "O mnie się nie martw" za namową prawniczki Laskoń sprowadza na osiedle ciężki sprzęt i zapowiada budowę podziemnego parkingu. Dla mieszkańców oznacza to tylko jedno - nowy właściel chce zburzyć ich dom, bo przecież mury kamienicy nie wytrzymają takiej inwestycji.

Iga mobilizuje wszystkich mieszkańców do działania. Do akcji włącza się Krzysiek, który postanawia wybudować barykadę przed kamienicą. Nie zważając na to, że może stracić pracę w segregowni odpadów elektrycznych zabiera stamtąd co większe śmieci i ustawia je na chodniku przed budynkiem.

W ten sposób uniemożliwia robotnikom Laskonia niszczenie budynku. Zapora Krzyśka wygląda okazale, ale ekipa budowlana wie jak ją zniszczyć, a przy okazji pozbyć się Małeckiego. W decydującym momencie wojny o kamienicę jeden z robotnik wsiada do koperki i próbuje rozjechać Krzyśka.

Patrz: O mnie się nie martw 2 sezon. Iga wygra wojnę z Magdą i Laskoniem o kamienicę

Świadkami tej mrożącej krew w żyłach sceny są Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska), które przerażone tym widokiem od razu dzwonią do Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

- Halo, wujku, to ja Helenka. Bo taki jeden pan chce wjechać w tatusia i panią Irenkę koparką. Mamy nie ma. Wujku proszę przyjedź, bo my się boimy. Tu jest strasznie... - mówi wystraszona strasza córka Igi, a Oliwka krzyczy do telefonu: - Wujku ratuj, bo ten pan naprawdę zabije naszego tatusia!

Krzysiek, z narażeniem własnego życia, staje naprzeciwko wjeżdżającej w niego koparki. I choć pani Irenka (Hanna Śleszyńska) błaga go, by się odsunął, Małecki nie daje za wygraną. W ostatniej scenie 12 odcinka 2 sezonu "O mnie się nie martw" maszyna uderza w mężczyznę. Czy Krzysiek zginie? O tym widzowie dowiedzą się w ostatnim odcinku 2 serii "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: