SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali TO NIE KONIEC ŚWIATA - nowy SERIAL zamiast PRZYJACIÓŁEK. Anna CZARTORYSKA i Krystian WIECZOREK znów RAZEM w serialu?

TO NIE KONIEC ŚWIATA - nowy SERIAL zamiast PRZYJACIÓŁEK. Anna CZARTORYSKA i Krystian WIECZOREK znów RAZEM w serialu?

17.04.2013, godz. 11:15
Miłość nad rozlewiskiem: Anna Czartoryska, Krystian Wieczorek
foto: AKPA

TO NIE KONIEC ŚWIATA to nowy serial w telewizji Polsat, który od września 2013 zastąpi PRZYJACIÓŁKI. Zdjęcia do TO NIE KONIEC ŚWIATA jeszcze się nie rozpoczęły, bo na razie trwa kompletowanie obsady, poszukiwanie aktorów do głównych ról. W serialu TO NIE KONIEC ŚWIATA głównych bohaterów mają grać Krystian WIECZOREK i Anna CZARTORYSKA, która walczy o rolę z Joanną KORONIEWSKĄ. O czym jest serial TO NIE KONIEC ŚWIATA?

Joanna KORONIEWSKA ODESZŁA z M jak MIŁOŚĆ, ale zagra w nowym SERIALU Polsatu - TO NIE KONIEC ŚWIATA? >>>

Anna Czartoryska i Krystian Wieczorek, czyli Paula i Sławek z sagi NAD ROZLEWISKIEM znów razem w serialu? Niewykluczone, że aktorzy znów zagrają parę w nowym serialu Polsatu, TO NIE KONIEC ŚWIATA. Jak podaje "Party" trwają castingi do TO NIE KONIEC ŚWIATA, a o rolę głównej bohaterki Anna Czartoryska walczy z Joanną Koroniewską.

Joanna Koroniewska odeszła z M jak MIŁOŚĆ i od kilku miesięcy szuka nowej pracy. Krażyły plotki, że zagra w PRZYJACIÓŁKACH, LEKARZACH albo PRAWIE AGATY, ale żadne z tych doniesień się nie potwierdziły. Teraz kiedy ekipa serialu PRZYJACIÓŁKI zawiesza zdjęcia do 3 sezonu, bo aż trzy aktorki są w ciąży, pojawiła się szansa zagrania w nowej produkcji Polsatu.

Koroniewska ma jednak groźną rywalkę. Na castingu do głównej roli w TO NIE KONIEC ŚWIATA była też Anna Czartoryska. Według "Party" jeszcze przed swoim tajnym ślubem z Michałem Niemczyckim.

TO NIE KONIEC ŚWIATA - nowy serial Polsatu, o czym jest?

Fabuła TO NIE KONIEC ŚWIATA kręci się wokół romansu nauczycielki z Suwałk z warszawskim przedsiębiorcą. Mężczyzna wpada do miasta znajdującego się "na końcu świata” trochę przypadkowo. Poznaje tutaj nauczycielkę wychowania fizycznego – Anię, która zajmuje się prowadzeniem zajęć piłkarskich dla młodzieży.

Serial komediowy TO NIE KONIEC ŚWIATA ma liczyć 13 odcinków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: