SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Na dobre i na złe. Hana Goldberg wróci do Na dobre i na złe, ale nie do Piotra Gawryły

Na dobre i na złe. Hana Goldberg wróci do Na dobre i na złe, ale nie do Piotra Gawryły

15.05.2015, godz. 20:40
Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Kamilla Baar wróci do "Na dobre i na złe"? A może Hana Goldberg, która wyjechała kilka tygodni temu z Leśnej Góry na zawsze odeszła z "Na dobre i na złe"? Kamilla Baar nie komentuje wprost plotek o odejściu z "Na dobre i na złe", ale wydaje się, że te wszystkie doniesienia nie mają nic wspólnego z prawdą. W 603 odcinku "Na dobre i na złe" ciążarna Hana wróci do Leśnej Góry i stawi się w sądzie na rozprawie. Będzie rozwód Hany i Piotra Gawryły (Marek Bukowski)?

"Na dobre i na złe" odcinek 603 - środa, 10.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Gdzie jest Hana Goldberg z "Na dobre i na złe" i czy wróci do Piotra Gawryły? Wątek ciężarnej Hany skończył się nagle w 590 odcinku "Na dobre i na złe", w którym rozstała się z Piotrem i odeszła ze szpitala w Leśnej Górze. Dopiero później Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) powiedział Krzysztofowi Radwanowi (Mateusz Damięcki), że Hana wyjechała i już nie wróci do pracy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska odejdzie z serialu? Nie chce na zawsze być Wiktorią Consalidą

Widzowie "Na dobre i na złe" wciąż żyją w niepewności i nie wiedzą czy Kamilla Baar jeszcze pojawi się w serialu. Aktorka ani razu wprost nie skomentowała plotek o swoim odejściu z "Na dobre i na złe". To dlatego wciąż nie wiadomo czy Hana Goldberg jeszcze pojawi się w serialu.

Wszystkich fanów Hany uspokojamy, że jeszcze w  tym sezonie "Na dobre i na złe" Kamilla Baar wróci do Leśnej Góry. Na zdjęciach z planu z 603 odcinka "Na dobre i na złe", które ostatnio pojawiły się na jednym z profili na Facebooku ciężarna Hana zjawia się w sądzie na rozprawie sądowej.

Patrz: Na dobre i na złe. Kamilla Baar pokazała seksowny dekolt i ukochanego Piotra

Czyżby chodziło o rozwód Hany i Piotra? Nic z tych rzeczy! Jedną ze stron sądowej batalii jest bowiem była pacjentka Hany, Krystyna Kęsicka (Aldona Orman), która oskarża szpital w Lesnej Górze oraz dwóch lekarzy - Piotra Gawryłę i Krzysztofa Radwana o to błąd w sztuce lekarskiej i o to, że przez nich próbowała popełnić  samobójstwo.

Jak długo Hana zostanie w Leśnej Górze i czy wróci do Piotra, z którym jest w ciąży? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: