SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 508. WIKTORIA uratuje FALKOWICZA przed więzieniem

NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 508. WIKTORIA uratuje FALKOWICZA przed więzieniem

07.01.2013, godz. 21:38
NA DOBRE I NA ZŁE. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
foto: www.nadobre.tvp.pl

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 508 w środę, 23.01.2013, o godzinie 20:40 w TVP2. Wybuch BOMBY w Leśnej Górze w 507 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE. Co wydarzy się w 508 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE? Szpital zabezpieczają antyterroryści. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) dostaje się do środka, gdzie nadal przebywają Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i ranny Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz). Okazuje się, że jej przyjaciel jest ranny i może stracić rękę. Profesor decyduje się przeprowadzić skomplikowany zabieg rekonstrukcji tętnicy bez znieczulenia i przy braku podstawowych leków. Wiktoria pomaga Falkowiczowi w operacji. Falkowicz zostaje aresztowany, a Wiktoria podczas składania zeznań robi wszystko, aby go nie pogrążyć. Dzięki Wiktorii Falkowicz nie trafi za kratki?

W 507 ODCINKU NA DOBRE I NA ZŁE Maciej Zaruski, pacjent Falkowicza, terroryzuje lekarzy ładunkiem wybuchowym. Wkrótce dochodzi do poważnej eksplozji. W 508 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE szpital w Leśnej Górze zabezpieczają antyterroryści. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) dostaje się do środka, gdzie nadal przebywają Przemek (Marcin Rogacewicz) i Falkowicz (Michał Żebrowski). Okazuje się, że Zapała jest ranny.

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu

Profesor decyduje o natychmiastowej operacji Przemka, który przez wybuch bomby może stracić rękę. Zabieg przeprowadzony przez Falkowicza ma się odbyć bez znieczulenia i przy braku podstawowych leków. Chirurg tłumaczy Wiki, że Przemkowi grozi amputacja. Oboje wykonują skomplikowany zabieg rekonstrukcji tętnicy.

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 505-507. BOMBA w Leśnej Górze - ZWIASTUN >>>

Zaraz po operacji Andrzej Falkowicz zostaje aresztowany. Nina (Agnieszka Judycka), Wiktoria i Piotr (Marek Bukowski) składają zeznania w prokuraturze w sprawie Falkowicza. Wiki podziwia profesora za to, co zrobił dla Przemka i nie chce go pogrążyć. Dzięki niej Falkowicz nie trafia za kratki.

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 508 w środę, 23.01.2013, o godzinie 20:40 w TVP2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: