SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 499. Siostra MARTA ZDRADZA męża i wyjeżdża do USA. Katarzyna BUJAKIEWICZ ODCHODZI z Na dobre i na złe?

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 499. Siostra MARTA ZDRADZA męża i wyjeżdża do USA. Katarzyna BUJAKIEWICZ ODCHODZI z Na dobre i na złe?

15.11.2012, godz. 13:24
NA DOBRE i NA ZŁE. Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Rafał Konica (Robert Koszucki)
NA DOBRE i NA ZŁE. Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Rafał Konica (Robert Koszucki) foto: ©ARTRAMA

Katarzyna BUJAKIEWICZ odchodzi z NA DOBRE i NA ZŁE? Serialowa siostra Marta zdradza męża, doktora Rafała Konicę (Robert Koszucki) i wyjeżdża do USA, porzucając też dzieci. W Na dobre i na złe odc. 499 w środę, 14.11.2012 Konica próbuje wybić żonie z głowy pomysł wyjazdu z dziećmi do Norwegii. Kiedy wraca do domu po chrzcinach Felka Latoszka znajduje list pożegnalny od żony. Czy siostra Marta wróci jeszcze do Na dobre i na złe?

NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 499 ONLINE dostępny w internecie >>>

Zdrada i rozstanie w Na dobre i na złe! Dr Rafał Konica, ortopeda i chirurg z Leśnej Góry zostaje porzucony przez niewierną żonę, który wyjeżdża z kochankiem do USA. W 499 odcinku Na dobre i na złe Konica prosi Zosię Burską, która przyjeżdża z Niemiec na chrzest synka Latoszków, aby wyperswadowała Marcie wyjazd z dziećmi do Norwegii. Po powrocie do domu zastaje list pożegnalny od żony.

W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 502 porzucony przez żonę Konica próbuje się dodzwonić się do Marty. W końcu postanawia skontaktować się z teściową. Od matki Marty dowiaduje się, że żona zakochała się w trenerze i wyjechała do USA.

Rafał nie może uwierzyć, że żona go zdradziła. Przecież ostatnio byli tacy szczęśliwi. Ich miłość odżyła gdy przyszły na świat bliźniaki - Jaś i Małgosia. Niedawno Marta urodziła kolejne dziecko - córeczkę.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>


Wcześniej Konica długo zwodził zakochaną w nim Martę. Chociaż zwycięsko przeszedł walkę z uzależnieniem od leków przeciwbólowych, to jednak jego wcześniejsze kłamstwa i złe traktowanie Marty spowodowało, że się rozstali. Wtedy Marta odkryła, że jest w ciąży i to z bliźniakami. Dla dobra dzieci utrzymywała kontakt z ich ojcem. Po przyjściu na świat bliźniaków postanowili dać sobie drugą szansę.

Zdrada Marty jest szokiem dla Konicy. Lekarz zamierza walczyć z żoną o prawo do opieki nad trójką dzieci, które Marta zostawiła w Polsce ze swoją ciotką Ireną (Małgorzata Zajączkowska).

Czy Katarzyna Bujakiewicz jeszcze wróci do Na dobre i na złe? Aktorka jest obecnie zaangażowana w pracę na planie serialu TVN LEKARZE, gdzie także gra pielęgniarkę, siostrę Sylwię Matysik, więc jej powrót do Leśnej Góry stoi pod znakiem zapytania.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: