SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali NA DOBRE I NA ZŁE, odc. 497. GAWRYŁO ZRYWA z Haną, bo jej MĄŻ ŻYJE

NA DOBRE I NA ZŁE, odc. 497. GAWRYŁO ZRYWA z Haną, bo jej MĄŻ ŻYJE

09.10.2012, godz. 16:30
NA DOBRE I NA ZŁE, odc. 497. GAWRYŁO ZRYWA z Haną, bo jej MĄŻ ŻYJE
foto: ARTRAMA/TVP

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 497 w środę, 31.10.2012, o godzinie 20:40 w TVP2. MĄŻ HANY ŻYJE! Ta wiadomość wstrząśnie szpitalem w Leśnej Górze. Hana (Kamilla Baar) nie będzie mogła uwierzyć, że jej ukochany mąż nie został brutalnie zamordowany w Nigerii. Dla Piotra (Marek Bukowski) będzie to oznaczało tylko jedno... Gawryło zerwie z Goldberg. Koniec MIŁOŚCI HANY I PIOTRA?

W szpitalu w Leśnej Górze zdarzył się prawdziwy cud! Mężczyzna, który od jakiegoś czasu leżał w śpiączce to naprawdę JAMES COLDWELL, mąż Hany.

James trafił do szpitala w ciężkim stanie. Został pobity i wyrzucony z pociągu. Miał zmasakrowaną twarz. W 491 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE pacjenta odwiedził policjant. Chciał sprawdzić, jak czuje się mężczyzna i czy już się wybudził. Zauważył na jego palcu obrączkę z inicjałami J+H.

Męża Goldberg rozpozna Przemek (Marcin Rogacewicz). Zapała dobrze pamiętał tę twarz. Kiedy był w Izraelu dostał od Miri zdjęcie Hany i Jamesa. Piękna lekarka przeżyje prawdziwy szok, gdy dowie się, że tajemniczy NN to jej małżonek. Przekona ją dopiero obrączka na palcu pacjenta.

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu

Wybudzony James (Jake Michaels) usłyszy głos swojej ukochanej. Spróbuje wstać, ale upadnie i straci przytomność. Po upadku okaże się, że ma krwiaka mózgu. Gawryło (Marek Bukowski) zdecyduje się na trepanację czaszki. Hana w towarzystwie Leny (Anita Sokołowska) będzie przez szybę obserwować przebieg operacji.

Informacja o tym, że mąż Hany żyje dotrze do Piotra. Lekarz zakochany w Goldberg uzna, że powinni się rozstać.

JAMES COLDWELL - dlaczego uznano, że nie żyje?
Krótko po ślubie Hana dostała kontrakt w Nigerii. Jej mąż, JAMES COLDWELL, który był fotografem wyjechał razem z nią. Porwano go razem z kilkoma innymi dziennikarzami z Europy. Został brutalnie zamordowany w kwietniu 2009r. Film z egzekucji zamieszczono w Internecie. W chwili śmierci JAMES miał 36 lat. Hana pochowała męża w Polsce. Pół roku po przyjeździe do Polski otrzymała jego prochy.

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 497 w środę, 31.10.2012, o godzinie 20:40 w TVP2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: