SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Na dobre i na złe: Kuba wróci do Polski z DZIEWCZYNĄ ZDJĘCIA

Na dobre i na złe: Kuba wróci do Polski z DZIEWCZYNĄ ZDJĘCIA

30.09.2011, godz. 09:03
Na dobre i na złe: Zosia i Kuba
foto: Plejada

A jednak! Kuba Burski wróci do Polski, gdzie czeka na niego żona Zosia. Ale z Australii gdzie pracował, przywiezie ze sobą śliczną młodziutką asystentkę, Karen.

Do serialu po rocznej przerwie wraca  zatem Artur Żmijewski. Oczywiście krążyły plotki, że w ogóle zrezygnował z grania w „Na dobre i na złe”.

Jednak okazały się one nieprawdziwe - na szczęście dla fanów serialu.

- Pogłoski o mojej śmierci są mocno przesadzone - zapewnia aktor w wywiadzie dla portalu plejada.pl.- Nie mógłbym odejść, ten serial to też moje dziecko.

Czy w związku z powrotem Kuby do Polski nie doczekamy się rozwodu Burskich? Nie wiadomo!

>>> Wszystko o serialu Na dobre i na złe

Tym bardziej że jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, ze Kuba sprzedał dom, w którym mieszkała podczas jego pobytu Zosia i ich córka Amelka i chciał przenieść się na stałe na antypody. Teraz jednak wrócił do ojczyzny. I zapowiada się, ze na dłużej! - Kuba przyjechał, by wyjaśnić i naprawić sprawy rodzinne - dodaje w rozmowie z plejada.pl Małgorzata Foremniak.

Patrz też: Michał Żebrowski NOWYM ORDYNATOREM W LEŚNEJ GÓRZE

Aktorka zdradziła jednak, że Kubie będzie towarzyszyła urocza młoda asystentka Karen (Anna Stępień). I dopiero z grudniowych odcinków "Na dobre i na złe" dowiemy się,  kim tak naprawdę dla Burskiego jest ta śliczna,  młodziutka dziewczyna.

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: