SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali NA DOBRE i NA ZŁE. ADAM Krajewski to SYN FALKOWICZA?

NA DOBRE i NA ZŁE. ADAM Krajewski to SYN FALKOWICZA?

25.02.2013, godz. 12:30
NA DOBRE i NA ZŁE. ADAM Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Falkowicz (Michał Żebrowski)
foto: www.nadobre.tvp.pl

ADAM KRAJEWSKI (Grzegorz Daukszewicz) dołączył do personelu Leśnej Góry w 512 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE. Pojawił się niespodziewanie, jako nowy lekarz rzekomo przyjęty przez Trettera (Piotr Garlicki). W rzeczywistości to Falkowicz (Michał Żebrowski) stoi za zatrudnieniem Adama. Dlaczego akurat jego wybrał na swoją prawą rękę? Czy wybitny specjalista i młody chirurg mają ze sobą coś wspólnego? A może Krajewski to syn Falkowicza?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 515. PIOTR walczy o Hanę. Szczere WYZNANIE Piotra GAWRYŁY >>>

Falkowicz (Michał Żebrowski) zlekceważył Sambora (Radosław Krzyżowski) i bez jego wiedzy zatrudnił na oddziale chirurgii młodego doktora. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) początkowo zgłasił się na izbę przyjęć w Leśnej Górze ze skręconą kostką. Okazało się, że to nie pacjent, tylko nowy, dowcipny lekarz.

Andrzej Falkowicz to ogromny autorytet dla młodego chirurga. - To jego mistrz, nauczyciel i mentor. Ślepo wierzy i ufa Falkowiczowi. Adam darzy go ogromnym szacunkiem. To jest jedyna osoba, z którą się liczy, której się boi. Tajny współpracownik Falkowicza jest w stanie zrobić wszystko dla profesora - zdradził w "Kulisach serialu NA DOBRE i NA ZŁE" Grzegorz Daukszewicz, który wciela się w postać Adama.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej  o serialu

W Leśnej Górze nie raz mieliśmy do czynienia z cudami. Być może relacja Falkowicza i Krajewskiego nie jest jedynie służbowa... Czy Adam Krajewski i Falkowicz mogą być rodziną? A może Adam to syn znienawidzonego profesora?

- Bardzo dobrze sytuowany, nie wiadomo tak naprawdę, gdzie tak dobrze zarabia - powiedziała o Adamie Katarzyna Dąbrowska, serialowa Wiktoria.

- Rozpuszczony, z dobrego domu facet, który wynosił śmieci za 5 złotych, jak mu tata dał - podsumował kolegę Przemek, czyli Marcin Rogacewicz.

ADAM KRAJEWSKI - więcej o nowym lekarzu >>>

Kilka miesięcy temu okazało się, że Falkowicz przyjął po ślubie nazwisko żony. - Andrzej Baran. Wasz ulubiony ordynator… Przyjął moje nazwisko, łącznie z moimi znajomościami i górą publikacji, do których się dopisywał! - wyznała Wanda Falkowicz (Liliana Głąbczyńska-Komorowska), kiedy odwiedziła ją Wiktoria i Nina (Agnieszka Judycka).

Skoro profesor zdecydował się zmienić nazwisko, to może Adam to jego nieślubny syn... Ordynator zdolny jest do wszystkiego, dlatego mógł nie uznać syna, by później zrozumieć swój błąd, postarać się o lepsze kontakty z dzieckiem, a na koniec wkupić się w jego łaski drogimi prezentami i obietnicą kariery. Czy okaże się, że Falkowicz to ojciec Adama? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce!

NA DOBRE i NA ZŁE w każdą środę o godzinie 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: