SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość: To Kasia pocieszy Mostowiaków po śmierci Hanki

M jak miłość: To Kasia pocieszy Mostowiaków po śmierci Hanki

26.10.2011, godz. 06:00
M jak miłość
foto: © MTL Maxfilm

To właśnie sympatyczna Kasia zastąpi w rodzinie Mostowiaków nieodżałowaną Hankę. Czy jednak zdoła pocieszyć Marka i jego dzieci po tragicznej i nagłej śmierci Mostowiakowej?

Kasia, którą gra znana z „Prosto w serce” Agnieszka Sienkiewicz (26 l.), pojawia się w serialu tuż przed śmiercią Hanki (Małgorzata Kożuchowska.). Spotkają się nawet w jednej scenie.

Kasia przyjedzie do Grabiny dzięki Marcie Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska). Dziewczyna ukrywa się w Grabinie przed mafią.

- Moja bohaterka namówiła wujka, z którym prowadziła restaurację, żeby nie płacił haraczu mafii, tylko zgłosił się na policję. Skończyło się to tragicznie. Bandyci podpalili lokal, a wujek zginął w pożarze. Kasia musiała zacząć się ukrywać, bo grożono jej śmiercią - wyjaśnia aktorka w wywiadzie dla oficjalnej strony serialu „M jak miłość”.

Jak i kiedy umrze Hanka Mostowiak

Po śmierci Hanki to Kasia właśnie zaopiekuje się Mostowiakami, a zwłaszcza Mateuszem (Krystian Domagała), który najbardziej będzie rozpaczał po śmierci ukochanej mamy.

Dla Agnieszki Sienkiewicz, rola Kasi jest bardzo ważna w karierze. Być może to ona pocieszy Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) po tragicznej śmierci Hani. Prawdopodobnie więc postać Kasi na dłużej zagości w „M jak miłość”.

Nie zawsze jednak w jej życiu było tak różowo. Aktorka debiutowała w „Agentkach”, a gdy serial zniknął z anteny, miała przerwę. Dlaczego tak się stało?

- Nie zależy mi na pokazywaniu się, bywaniu na salonach. Jestem zdystansowana, udzielam mało wywiadów, nie chodzę na bankiety i do programów, żeby opowiadać o sprawach osobistych. Może dlatego musiałam chwilę poczekać? - zastanawia się aktorka w wywiadzie dla oficjalnej strony serialu.

>>>  Chcesz dostawać najnowsze plotki o serialach i streszczenia seriali NA E-MAIL? Zapisz się na NEWSLETTER SUPERSERIALE.PL

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: