SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość po wakacjach 2015. Anna i Werner zaręczeni! Tajemnice z przeszłości zniszczą ich miłość?

M jak miłość po wakacjach 2015. Anna i Werner zaręczeni! Tajemnice z przeszłości zniszczą ich miłość?

31.05.2015, godz. 09:40
M jak miłość odc. 1152.Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1152.Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch), Adam Werner (Jacek Kopczyński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy 16 sezon "M jak miłość" po wakacjach 2015 zacznie się od zaręczyn w siedlisku! Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią zrobią kolejny krok. Zakochany Werner oświadczy się Annie, a ona zgodzi się zostać jego żoną. Ale miłosna sielanka narzeczonych nie potrwa długo.  - Anna i Werner napotkają pewne przeszkody. Demony z przeszłości dadzą o sobie znać - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Tamara Arciuch. Czyżby chory psychicznie i nieprzewidywalny Rafał znów zaatakował?

"M jak miłość" 16 sezon nowe odcinki po wakacjach od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2015 już we wtorek, 9.06.2015. Koniec "M jak miłość" będzie trzymał widzów w napięciu aż do ostatniej minut i na pewno pozostawi niedosyt.

Ale fani "M jak miłość" muszą uzbroić się w cierpliwość, bo dopiero jesienią 2015 dowiedzą się jak potoczą się losy Anny, Adam Wernera i Rafała Gołębiewskiego, który będzie chciał zabić Annę...

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Barbara i Lucjan stracą dom w Grabinie! Po pożarze domu zamieszkają u Kingi i Piotrka

By zaspokoić ciekawość widzów twórcy "M jak miłość" w nowych "Kulisach serialu M jak miłość" uchylili rąbka tajemnicy. Widzowie mogli zobaczyć sceny z zaręczyn Anny i Adama Wernera. Bpwiem już w ostatnim 1151 odcinku "M jak miłość" tego sezonu Werner zwierza się Andrzejowi Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że zamierza się oświadczyć ukochanej.

Tragiczne wydarzenia w siedlisku, a potem w Grabinie w domu Mostowiaków zmuszą go jednak do tego, by odłożył te plany. W finałowym odcinku "M jak miłość" Anna i Ewa (Dominika Kluźniak) wpadają bowiem w pułapkę Rafała, który podpala warsztat Lucjana i dom Mostowiaków, by spalić je żywcem.

Dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015 Anna i Werner uwolnią się od szaleńca Rafała. Pytanie tylko na jak długo. Na początku nowego 16 sezonu "M jak miłość" zakochani wreszcie są szczęśliwi i nie muszą się bać Rafała.

Na planie serialu właśnie powstają sceny romantycznych oświadczyn Adama Wernera. Ukochany Anny postara się, by był to idealny wieczór. Wynajmnie nawet skrzypków.

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał podpali Annę i Ewę w ostatnim odcinku M jak miłość. Pożar domuMostowiaków w Grabinie

- Nagrywamy sceny wesołe i zaskakujące w pewnych momentach. Myślę, że będzie fajnie, bo my się świetnie bawimy.  Wszystko jest przemyślane i ta zabawa jest kontrolowana. Nagrywamy odcinek przełomowy w życiu Adama Wernera. Już nie będzie tak jak było. Trochę się zmieni. Sytuacja się tak odmieni, że już nie będzie takim wolnym strzelcem. Będzie stabilizacja, chociaż nie do końca. Oprócz tej fajnej sielanki coś się jeszcze będzie działo. Tam się wydarzy jeszcze coś, co troszeczkę skomplikuje sytuację - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Jacek Kopczyński.

- Wszystko wydaje się być słodkim, ale oczywiście Anna i Werner napotkają pewne przeszkody. Demony z przeszłości dadzą o sobie znać. Ale o tym dowiecie się dopiero w "M jak miłość" jesienią - dodała Tamara Arciuch.Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''?
Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: