SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość online odc. 991 za darmo w internecie na vod.tvp.p

M jak miłość online odc. 991 za darmo w internecie na vod.tvp.p

14.05.2013, godz. 07:00
M jak MIŁOŚĆ odc. 991. Mirka (Andżelika Piechowiak), Irek (Maciej Jachowski)
foto: www.m-jak-milosc.pl

M jak miłość odcinek 991 online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl i m-jak-milosc.pl. M jak miłość, odc. 991 w telewizji w poniedziałek, 13.05.2013 o godz. 20:40 w TVP2. M jak miłość odc. 991 przed premierą w TVP2 płatny. M jak miłość odc. 991 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

M jak MIŁOŚĆ odc. 991 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na m-jak-milosc.pl i TVP.pl VOD >>>

M jak MIŁOŚĆ, odc. 991 - co się wydarzyło?

Kwiatkowski (Robert Rozmus) nie akceptuje związku Mirki (Andżelika Piechowiak) z Podleśnym (Maciej Jachowski). Uważa, że człowiek, który siedział w więzieniu nie jest dobrą partią dla jego córki. Mirka zapewnia ojca, że kocha Podleśnego i przyjmie jego oświadczyny. Chce z nim spędzić nadchodzące święta.

Andrzej (Krystian Wieczorek) spotyka się z Edytą (Ewa Bukowska) i Januszem (Wojciech Błach). Zapowiada, że jeśli zdecydują się na wyjazd do USA, wyjawi Piotrusiowi (Hubert Zduniak), że jest jego ojcem. Łukasz (Adrian Żuchewicz) odkrywa, że Zuza (Ada Chlebicka) bawiła się jego uczuciami. Andrzej pociesza załamanego chłopaka i obiecuje, że wrócą do tej rozmowy w domu. Dociera tam spóźniony, gdyż zatrzymała go Edyta. Zdenerwowana Marta (Dominika Ostałowska) każe mężowi wybrać, która rodzina jest dla niego ważniejsza.

Na prośbę Anny (Tamara Arciuch) Ula (Iga Krefft) sugeruje Markowi (Kacper Kuszewski), by zaprosił ciotkę do Grabiny na święta. Po rozmowie z córką Mostowiak odwiedza Gruszyńską. Uświadamia sobie, że była kochanka wciąż nie otrząsnęła się po ich rozstaniu. Nie chce zostawić jej bez pomocy.

M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: