SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość odcinek 996 ostatni przed wakacjami 2013. Jak się skończyło M jak miłość?

M jak miłość odcinek 996 ostatni przed wakacjami 2013. Jak się skończyło M jak miłość?

29.05.2013, godz. 07:05
M jak MIŁOŚĆ odc. 996 - ostatni odcinek przed wakacjami 2013
M jak MIŁOŚĆ odc. 996 - ostatni odcinek przed wakacjami 2013 foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

M jak miłość odcinek 996 to ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2013. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami? Jak skończyło się M jak miłość? M jak miłość odcinek 996 we wtorek, 28.05.2013, w TVP2. W ostatnim odcinku M jak miłość Marta (Dominika Ostałowska) zostawia Andrzeja (Krystian Wieczorek) i razem z Anią (Julia Paćko) ucieka przed groźbami Wojdasa (Piotr Rzymyszkiewcz) sanatorium. Andrzej przeciwstawia się mafii! Jane Buford (Joanna Osyda) próbuje znaleźć ratunek dla chorej na raka siostry, a Łukasz (Adrian Żuchewicz) zrywa z Zuzą (Adrianna Chlebicka). Wyjazd Małgosi (Joanna Koroniewska) za granicę dopiero w M jak miłość po wakacjach 2013.

M jak miłość ostatni odcinek przed wakacjami? Co się wydarzy w M jak miłość odc. 996?

W ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami 2013 Marta i Andrzej mówią Łukaszowi o groźbach Wojdasa. By ochronić Anię, Wojciechowska wyjeżdża z córką do sanatorium. Holtz nachodzi Budzyńskiego. Prawnik po wcześniejszym spotkaniu z policjantami po raz pierwszy twardo przeciwstawia się swojemu prześladowcy. Czy Andrzejowi uda sie uwolnić od gangsterów? Czy Wojdas przygotuje ostateczną zemstę na Budzyńskim i jego rodzinie?

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Tomek i Agnieszka po wyjeździe Małgosi będą razem? A co z Marcinem?

Łukasz odkrywa, że Zuza znów go okłamała i zrywa z dziewczyną. Ma dosyć bycia zabawką w rękach przebiegłej Zuzy, która od samego początku wykorzystuje Łukasza jako przepustkę do kariery prawniczej.

W życiu wspólnika Pawła z bistro "Za rogiem" dramatyczne rozstanie. Janek (Jacek Lenartowicz) dowiaduje się, że Sylwia (Anna Gzyra) poznała kogoś w Hiszpanii i nie wraca do Polski. Jest załamany, że Sylwia tak go potraktowała.

Paweł (Rafał Mroczek) przechodzi grypę. Chorego odwiedzają kolejno Iza (Sandra Staniszewska) i Kinga (Katarzyna Cichopek), które próbują postawić go na nogi. Wieczorem u Zduńskiego zjawia się też Basia (Gabriela Raczyńska). Dziewczynka oświadcza, że uciekła z domu.

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Paweł oskarżony o pedofilię przez matkę Basię

Artur Rogowski (Robert Moskwa) jest o krok od zdrady Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Teresa (Dominika Łakomska) umawia się z Rogowskim. Artur chce zakończyć ich znajomość, nim oboje posuną się zbyt daleko. Prawniczka namawia go, by po raz ostatni spotkali się na imprezie u jej znajomych.

>>> M jak miłość - więcej o serialu


Tymczasem Jane Buford próbuje dostać się na wizytę do profesora Kazana (Olgierd Łukaszewicz). Tylko on może pomóc jej chorej na raka siostrze. Doktor nie chce jej przyjąć poza kolejnością. Czy siostra Janki umrze?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: