SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość. Maciuś w niebezpieczeństwie! Ojciec Maćka pobity przez bandytów. Kinga i Piotrek uratują chłopca?

M jak miłość. Maciuś w niebezpieczeństwie! Ojciec Maćka pobity przez bandytów. Kinga i Piotrek uratują chłopca?

02.06.2015, godz. 07:55
M jak miłość odc. 1112. Maciek (Franciszek Przanowski), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz)
M jak miłość odc. 1112. Maciek (Franciszek Przanowski), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl

Maciek (Franciszek Przanowski) z "M jak miłość" będzie nowym dzieckiem Zduńskich, a Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) adoptują Maciusia, by chronić go przed bandziorami? Chłopiec pierwszy raz zamieszkał na Deszowej, kiedy jego ojciec trafił do szpitala. Teraz Krzysztof Romanowski (Robert Wabich) znów zostawił syna pod opieką Zduńskich, bo wpakował się w poważne tarapaty. Ojciec Maćka wziął pożyczkę z parabanku i jest ścigany przed gangsterów. W 1149 odcinku ''M jak miłość'' Romanowski zostaje dotkliwie pobity, a Kinga boi się, że kryminaliści zrobią krzywdę Maćkowi.

"M jak miłość" odcinek 1149 - wtorek, 2.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1147 odcinku "M jak miłość" do Zduńskich ponownie trafia 8-letni Maciek (Franciszek Przanowski), syn jednego z klientów kancelarii, którego Kinga i Piotrek traktowali jak swoje trzecie dziecko i przygarnęli go, kiedy jego ojciec dostał zawału serca i trafił do szpitala.

Zobacz: M jak miłość. Maciek wraca do Zduńskich. Kinga i Piotrek zostaną rodzicami Maćka?

Pan Romanowski wpakował się w poważne tarapaty. Ma długi i jest prześladowany przez ludzi, od których pożyczył pieniądze. Tylko Zduńscy mogą mu pomóc w opiece nad Maćkiem. Chłopiec znów zamieszkuje na Deszczowej. Czy Maciek zostanie z nimi na stałe?

W 1149 odcinku ''M jak miłość'' ojciec Maćka przychodzi na Deszczową. Ma rękę w gipsie i podbite oko, a Piotrkowi tłumaczy, że przewrócił się na schodach. Prawda jest jednak zupełnie inna...

Przeczytaj: M jak miłość. Pożar domu Mostowiaków. Barbara i Lucjan wyprowadzą się z Grabiny i zamieszkają u Zduńskich

Kila godzin później Maciek w szczerej rozmowie z Kingą przyznaje, że tata został pobity przed szkołą. Szef parabanku nasłał na dłużnika swoich ludzi. Mężczyźni poturbowali Romanowskiego, a Maciek był świadkiem bójki.

Czy Zduńskim uda się uratować mężczyznę? Do czasu, kiedy Romanowski nie spłaci długu Maciek będzie mieszkał na Deszczowej. Kinga nie pozwoli żeby chłopcu stała się krzywda.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: