SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość. Kinga drugi raz w ciąży? Kinga i Piotrek Zduńscy będą rodzicami?

M jak miłość. Kinga drugi raz w ciąży? Kinga i Piotrek Zduńscy będą rodzicami?

22.05.2013, godz. 10:00
M jak miłość odc. 993. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Lena (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 993. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Lena (Marysia Głowacka) foto: © MTL Maxfilm

Katarzyna Cichopek jest w ciąży i już za kilka miesięcy drugi raz zostanie matką. Scenarzyści M jak miłość mają teraz twardy orzech do zgryzienia, bo ciąża Cichopek na pewno wpłynie na scenariusz nowych odcinków M jak miłość. Czy Kinga Zduńska z M jak miłość też będzie w ciąży? Od jakiegoś czasu w małżeństwie Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) nie układa się najlepiej, a na horyzoncie pojawił się uwodzicielski sąsiad Robert Lubiński (Tomasz Borkowski). Kinga i Piotrek z M jak miłość będą mieli drugie dziecko i w ten sposób uratują swoje małżeństwo?

Kilka dni temu wyszło na jaw, że jeszcze w tym roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel drugi raz zostaną rodzicami. Gwiazda serialu M jak miłość urodzi 4-letniemu synkowi Adasiowi siostrę lub brata. Katarzyna Cichopek może się już pochwalić widocznym brzuszkiem. Ciąża służy aktorce, w błogosławionym stanie wygląda kwitnąco.

>>> M jak miłość odcinek 999 po wakacjach 2013. Małgosia zostawia Tomka i ucieka z Michałem Łagodą do USA

Kinga z M jak miłość będzie w ciąży?

W rozmowie z "Super Expressem" menedżerka Katarzyny Cichopek, Aldona Wleklak, potwierdziła, że aktorka bardzo dobrze znosi ciążę i będzie aktywna zawodowo aż do samego porodu. Czy to oznacza, że Kinga Zduńska z M jak miłość też będzie w ciąży?

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska producentów M jak miłość, ale krążą plotki, że twórcy serialu myślą nad zmianą scenariusza. Być może chcą tak pokierować losami Kingi Zduńskiej, by bohaterka grana przez Kasię Cichopek też była w ciąży. Jeśli podejmą decyzję o tym, żeby aktorka została w serialu, ale bez wątku ciąży Kingi będą musieli zadbać o maskowanie ciąży Cichopek.

Raczej mało prawdopodobny jest dłuższy wyjazd Kingi Zduńskiej, bo w nowych odcinkach M jak miłość po wakacjach 2013 scenarzyści wysyłają już do USA Małgosię Chodakowską. Joanna Koroniewska w lutym odeszła z M jak miłość.

Decyzja o ciąży Kingi z M jak miłość zapadnie zapewne jeszcze przed przerwą wakacyjną, bo czerwiec, lipiec i sierpień to okres intensywnej pracy na planie M jak miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: