SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość. Jurek wyjeżdża do Niemiec i znika z M jak miłość! Basia traci ojca

M jak miłość. Jurek wyjeżdża do Niemiec i znika z M jak miłość! Basia traci ojca

28.05.2015, godz. 10:15
M jak miłość odcinek 1149. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Jurek Domański (Michał Czernecki)
M jak miłość odcinek 1149. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Jurek Domański (Michał Czernecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" bez Jurka Domańskiego?! Michał Czerencki, który od roku gra Jurka, biologicznego ojca Basi (Gabriela Raczyńska) i byłego męża Ali (Olga Frycz), na jakiś czas odejdzie z "M jak miłość"! W 1149 odcinku "M jak miłość" Jurek przyznaje się Pawłowi Zduńskiemu (Rafał Mroczek), że dostał pracę w Niemczech i zamierza na stałe wyjechać z Polski. Paweł jest w szoku, bo wie, że Basia bardzo przeżyje stratę ojca, który niedawno wkroczył do jej życia, a teraz znów znika.

"M jak miłość" odcinek 1149 - wtorek, 2.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Wyjazd Jurka Domańskiego z Polski to kolejny przekręt ojca Basi? Bo Jurek nie do końca jest szczery z Alą i Pawłem. Po tym jak przyjął propozycję pracy w "Bistro za rogiem" Zduńskiego bardzo szybko okazało się, że kombinuje coś na boku.

Przeczytaj: M jak miłość. Pożar w domu Mostowiaków w Grabinie. Rafał podpali Annę i Ewę

Paweł podejrzewał nawet, że Jurek chce go wygryźć z interesu. Jednak zaryzykował i zaproponował mu spółkę. Jurek rozkręcił kanapkowy biznes w bistro, to znaczy zaczął dostarczać do biur kanapki i przekąski pod szyldem kawiarni Zduńskiego.

Naraził się przy tym innym firmom cateringowym i dostawał nawet pogróżki. Sprawa nieco przycichła, ale nagła ucieczka Jurka do Niemiec może mieć z tym jakiś związek.

W 1149 odcinku "M jak miłość" ojciec Basi mówi Pawłowi, że odchodzi z pracy w "Bistro za rogiem", bo dostał atrakcyjną propozycję od kolegi, który prowadzi własnym biznes w Niemczech. - Mój znajomy, który działa w podobnej branży, jak my, tylko na znacznie większą skalę, wyjeżdża do Australii i w związku z tym... potrzebuje kogoś, kto mu przypilnuje biznesu - tłumaczy Jurek.

Zduński spogląda z napięciem na Domańskiego i rzuca tylko:- I ty, rozumiem, zgłosiłeś się na ochotnika?

- Zaproponował mi korzystne warunki…  Jutro jadę do Hamburga podpisać umowę i jeśli się uda, już tam zostanę.

Patrz: M jak miłość. Ala rzuci pracę u byłego kochanka w Krakowie i wróci do Pawła

Paweł jest zaskoczony i wściekły, że ojciec Basi zamierza na stałe wyjechać z Polski i zostawić w kraju córkę, która naprawdę się do niego przywiązała. Tym bardziej, że Jurek nie wspominał wcześniej, że rozważa wyprowadzkę za granicę.

- O całej sprawie wiem dopiero od tygodnia, to dość nagle wyszło. Kumpel miał już kogoś, wszystko było dograne, ale gość się wycofał i pojawiła się szansa… - tłumaczy się Jurek, a Paweł oskarża go, że podjął decyzję nie licząc się z uczuciami Basi i z Alą.

Zduński boi się, że jego przybrana córka bardzo przeżyje stratę biologicznego ojca. - Pytanie: co z Basią? Serce jej pęknie, jak się dowie, że znów chcesz zniknąć z jej życia…

Jak Basia zniesie kolejną rozłąkę z ojcem i co się kryje za wyjazdem Jurka do Niemiec? O tym widzowie dowiedzą się dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2015.

 

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: