SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość: Anna Mucha WRÓCI po porodzie do serialu!

M jak miłość: Anna Mucha WRÓCI po porodzie do serialu!

11.08.2011, godz. 10:39
Anna Mucha
foto: © AKPA

Ciężarna Anna Mucha nie musi się już martwić o pracę po urodzeniu synka. Aktorka wróci do serialu "M jak miłość". Propozycja wyszła od producenta serialu, Tadeusza Lampki.

Jak donosi tygodnik "Rewia", Anna Mucha (31 l.)  nie musi się już martwić o pracę po porodzie. Pomocną dłoń wyciągnął do niej producent serialu „M jak miłość”, Tadeusz Lampka.

Patrz też: Anna Mucha: Zna już płeć dziecka. Urodzi synka!

Według tygodnika zaproponował, by Ania wróciła do serialu po porodzie.  Skąd te niespodziewane względy? „Rewia”zapewnia, że  aktorka cieszy się ogromna sympatią producenta. Zawsze bowiem pozostała lojalna wobec serialu, który dał jej ogromną popularność.

Bitwa o Pawła?

Mucha wróci najwcześniej do „M jak miłość” na początku przyszłego roku. Zatem na ekranie pojawi się najwcześniej w czerwcu 2012.

Co wymyślą dla niej scenarzyści? Łatwo zgadnąć, że Madzia Marszałek może pomagać Kindze Zduńskiej (Katarzyna Cichopek, 29 l.), której małżeństwo z Piotrkiem (Marcin Mroczek, 29 l.) będzie przeżywało potężny kryzys.

Madzia może też starać się odzyskać uwagę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek, 29 l.).  Ale ten ostatni zaangażował się  w związek z Joanną (Agnieszka Więdłocha, 26 l.). Czyżby te dwie kobiety miały stoczyć walkę o Pawła Zduńskiego? Amoże któras z nich będzie musiała odejść?

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: