SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali LEKARZE ONLINE sezon 2 odc. 9 ZA DARMO W INTERNECIE na TVNplayer.pl

LEKARZE ONLINE sezon 2 odc. 9 ZA DARMO W INTERNECIE na TVNplayer.pl

23.04.2013, godz. 07:00
LEKARZE 2 odcinek 9 (odc. 22). BEATA (Agnieszka Więdłocha), SYLWIA (Katarzyna Bujakiewicz), ORDA (Wojciech Zieliński)
foto: lekarze.tvn.pl

LEKARZE 2 odc. 9, czyli LEKARZE odcinek 22 ONLINE ZA DARMO dostępny na TVNplayer.pl i na stronie internetowej serialu Lekarze - LEKARZE.tvn.pl już w poniedziałek, 22.04.2013, o godz. 22.30. Premiera odc. 22 serialu LEKARZE 2 sezon w telewizji w poniedziałek, 29.04.2013, o godz. 21.30 w TVN. Już tydzień wcześniej LEKARZE odc. 22 W INTERNECIE ZA DARMO można obejrzeć na stronie internetowej TVNPLAYER.pl i LEKARZE.TVN.pl. Oto linki:

>>> LEKARZE 2 odc. 22 ONLINE ZA DARMO tvnplayer.pl,kliknij i oglądaj online

>>> LEKARZE 2 odc. 22 ONLINE ZA DARMO lekarze.tvn.pl, kliknij i oglądaj online

LEKARZE 2 odcinek 22 - STRESZCZENIE

Alicja (Magdalena Różczka) zauważa, że Leonowi (Jacek Koman) podoba się Elżbieta (Danuta Stenka). Wraz z siostrą przygotowuje dla ojca i dyrektorki szpitala romantyczną kolację.

Pacjentką Szymańskiej jest nastoletnia pianistka Bogna Kowalska. Okazuje się, że dziewczyna cierpi na tzw. zespół pierwszego żebra. Konieczna jest operacja. Do szpitala trafia też przyjaciel Jivana. Początkowo lekarze mają problem z postawieniem właściwej diagnozy.

Beata (Agnieszka Więdłocha) i Sylwia (Katarzyna Bujakiewicz) dręczą Daniela (Wojciech Zieliński). Przez ich intrygi chirurg staje się pośmiewiskiem w oczach Florczyka (Piotr Polk). Alicja żałuje, że spędziła noc z Bartkiem (Michał Czernecki) i odrzuca jego względy. W wiadomościach pojawia się informacja o tragedii - Maks (Paweł Małaszyński) i dwójka innych lekarzy przebywających na misji zostali porwani.

>>> LEKARZE ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w internecie

Chcesz wiedzieć więcej o serialu LEKARZE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: