SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali LEKARZE odcinek 12. BEATA OSKARŻA Alicję, że KRADNIE jej OJCA i MAKSA. Czy Beata pogodzi się z Alicją?

LEKARZE odcinek 12. BEATA OSKARŻA Alicję, że KRADNIE jej OJCA i MAKSA. Czy Beata pogodzi się z Alicją?

19.11.2012, godz. 18:56
LEKARZE, odc. 12. Beata (Agnieszka Więdłocha), Alicja (Magdalena Różczka)
LEKARZE, odc. 12. Beata (Agnieszka Więdłocha), Alicja (Magdalena Różczka) foto:

LEKARZE, odcinek 12 w poniedziałek, 19.11.2012, o godzinie 21:30 w TVN. Odkąd wyszło na jaw, że Alicja (Magdalena Różczka) jest córką Leona (Jacek Koman) i przyrodnią siostrą Beaty (Agnieszka Więdłocha) w toruńskim szpitalu COPERNICUS panuje gęsta atmosfera. Szymańska dla dobra Beaty ignoruje zaloty Kellera (Paweł Małaszyński), jednak Jasińska nie docenia tego gestu. Beata nie potrafi zaakceptować Alicji jako siostry. Ważą się losy chorego na raka Leona. Życie może mu uratować tylko przeszczep. Beata i Alicja zgłaszają się do badania kwalifikującego do zostania dawcą. Beata uważa, że Alicja jest jej rywalką nie tylko o serce Maksa, ale również o względy ojca.

Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) dowiedziała się, że Leon Jasiński (Jacek Koman) jest jej tatą, a Beata (Agnieszka Więdłocha) przyrodnią siostrą. To prawdziwy wstrząs dla Alicji. Przez całe życie nienawidziła swojego biologicznego ojca. Myślała, że mężczyzna zostawił ją i matkę. Prawda jest jednak zupełnie inna! W 11 ODCINKU LEKARZY Leon powiedział Szymańskiej, że nie miał pojęcia o ciąży jej matki.

Marta Szymańska, która z zawodu była pielęgniarką i w młodości związała się z Leonem, obiecującym studentem medycyny, rzuciła Jasińskiego kiedy odkryła, że jest w ciąży. Nie chciała zostać posądzona o to, że złapała męża na dziecko. Leon długo jej szukał, aż w końcu dał za wygraną.

Badania DNA potwierdzają, że Alicja i Beata są siostrami.
- Beata postarajmy się naprawić nasze relacje, dla niego... - proponuje Alicja.
- Ty niczego nie rozumiesz. Dla ciebie to jest obcy człowiek, dla mnie ojciec, jedyna bliska mi osoba... Zabrałaś mi wszystko, co kocham, bo sama nie masz nic. Wzięłaś sobie Maksa, teraz ojca, czego jeszcze chcesz, siostrzyczki?

LEKARZE - więcej o serialu


Dla dobra siostry postanawia lekceważyć Maksa (Paweł Małaszyński). Wie, że lekarz jest miłością Beaty i nie chce narażać się Jasińskiej. Tylko dzięki porzuceniu Kellera może zyskać siostrę.

W 12 ODCINKU LEKARZY odrzucony Maks jest bardzo złośliwy dla Alicji. To jednak nie poprawia relacji między Alicją a Beatą. Jasińska nie może zaakceptować, że jej rywalka jest córką Leona.

LEKARZE - jak skończy się serial LEKARZE

Ważą się losy ojca Alicji i Beaty. Jedynym ratunkiem dla Leona jest przeszczep. Beata postanawia zostać dawcą. Jasiński sprzeciwia się jej pomysłowi. W tajemnicy przed Leonem Alicja zgłasza się do badania kwalifikującego ją oddania ojcu organu. Beata uważa, że Alicja wciąż z nią rywalizuje i próbuje jej odebrać nie tylko ukochanego mężczyznę, ale również wspaniałego ojca.

Czy w OSTATNIM, TRZYNASTYM ODCINKU pierwszej serii LEKARZY schorowany Leon pogodzi córki?

LEKARZE, odcinek 12 w poniedziałek, 19.11.2012, o godzinie 21:30 w TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: