SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali LEKARZE ODC. 2 ONLINE ZA DARMO dostępny w INTERNECIE na TVN.player.pl

LEKARZE ODC. 2 ONLINE ZA DARMO dostępny w INTERNECIE na TVN.player.pl

11.09.2012, godz. 07:32
LEKARZE, odc. 2. Alicja Szymańska, Maks Keller
LEKARZE, odc. 2. Alicja Szymańska, Maks Keller foto: TVN

LEKARZE ODC. 2 nowego serialu TVN jest już dostępny ONLINE ZA DARMO na TVNplayer.pl i na stronie internetowej serialu Lekarze - LEKARZE.tvn.pl.  Premiera odc. 2 serialu LEKARZE w telewizji w poniedziałek, 10.09.2012, o godz. 21.30 w TVN. LEKARZE, odc. 2 - W INTERNECIE za darmo można obejrzeć na stronie internetowej TVNPLAYER.pl i LEKARZE.TVN.pl. Oto linki:

>>> LEKARZE odc. 2 - ONLINE ZA DARMO tvnplayer.pl,kliknij i oglądaj online

>>> LEKARZE odc. 2 - ONLINE ZA DARMO lekarze.tvn.pl, kliknij i oglądaj online

LEKARZE odc. 2 - co się wydarzy

Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) zostaje przyjęta do pracy w toruńskim miejskim szpitalu Copernicus, ale o miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii będzie musiała rywalizować z chirurgiem Danielem Ordą (Wojciech Zieliński).

Pierwsze dni są dla niej stosunkowo udane – przeprowadza dwie operacje i uczestniczy w trzeciej. Udaje jej się znaleźć lokum – wynajmuje pokój od Sylwii Matysik (Katarzyna Bujakiewicz).

Alicja nie czuje się jeszcze na siłach, aby skonfrontować się z Krzysztofem (Piotr Polk). Prosi go tylko o przesłanie jej rzeczy z Warszawy do Torunia.  O względy Alicji walczy chirurg Maks Keller (Paweł Małaszyński) Dziewczyna budzi też zainteresowanie ginekologa położnika Piotra Wanata (Szymon Bobrowski).

>>> LEKARZE - więcej o serialu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: