SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Krew z krwi 2 sezon. Pogrzeb Wiktora Roty. Carmen wychodzi z więzienia

Krew z krwi 2 sezon. Pogrzeb Wiktora Roty. Carmen wychodzi z więzienia

31.05.2015, godz. 20:01
Krew z krwi 2 odc. 8. Anna (Iwona Bielska), Andrzej (Jerzy Grałek), Ewa (Roma Gąsiorowska)
Krew z krwi 2 odc. 8. Anna (Iwona Bielska), Andrzej (Jerzy Grałek), Ewa (Roma Gąsiorowska) foto: Materiały prasowe TVP2

Carmen (Agata Kulesza) z serialu "Krew z krwi" na wolności, ale to nie oznacza końca jej kłopotów. W 8 odcinku 2 sezonu "Krew z krwi" dzięki zeznaniom Luthera (Mariusz Bonaszewski), który przyznał się do morderstwa mężczyzny na przystani, Carmen wychodzi z więzienia. Od razu jedzie do szpitala, gdzie po próbie samobójczej leży Natalia (Małgorzata Kozłowska). Córka Carmen żyje, ale nie chce widzieć matki. Odbywa się pogrzeb Wiktora Roty (Andrzej Andrzejewski).

"Krew z krwi" 2 sezon odcinek 8 - niedziela, 31.05.2015, o godz. 21.10 w TVP2

Jaką cenę Carmen Rota-Majewska z serialu "Krew z krwi" zapłaci za swoją wolność i czy znajdzie sposób, by wyrwać się z przestępczego świata, w którym rządzi bezwzględna mafia?

Po śmierci Wiktora (Andrzej Andrzejewski) to Carmen staje się celem Henryka Rosiaka (Wiesław Komasa), gangstera, który nie spocznie póki nie wyrówna rachunków z rodziną Rotów.

Zobacz: Krew z krwi 2 sezon. Nowi bohaterowie i aktorzy w Krew z krwi. Kto jest kim?

W 8 odcinku 2 sezonu "Krew z krwi" Luther (Mariusz Bonaszewski) przyznaje się do zabójstwa mężczyzny, który kilka tygodni temu na przystani próbował zastrzelić Carmen, dzięki temu kobieta ku niezadowoleniu prokurator Reszke (Kinga Preis) zostaje zwolniona z więzienia.

Natychmiast jedzie do szpitala, gdzie leży Natalia (Małgorzata Kozłowska), ale dziewczyna nie chce jej widzieć. Dziewczyna zaczyna terapię w szpitalu psychiatrycznym. Zaprzyjaźnia się z Grażką, która także ma za sobą nieudaną próbę samobójczą.

Gdy Carmen wraca do domu, zostaje napadnięta przez ludzi gangstera Holendra (Jacek Poniedziałek),  z którym robił interesy Wiktor i przewieziona do sklepu Olgi (Anna Próchniak).

Przestępca domaga się spłaty należności za narkotyki zamówione przez Wiktora. Rosiak zjawia się na pogrzebie młodego Roty. Składa rodzicom mężczyzny kondolencje. Andrzej (Jerzy Grałek) czuje się upokorzony całą sytuacją.

Zobacz: Krew z krwi 2 sezon online - wszystkie odcinki za darmo w internecie

Później zwierza się Carmen, że gdy Rosiak trafił za kratki, on pozbawił go pieniędzy i kontaktów, odbił też ukochaną, Annę. Dlatego teraz nie spocznie, póki nie wyrówna rachunków z rodziną Rotów. Po pogrzebie Rosiak naradza się z Bronkiem (Szymon Bobrowski), co zrobić z Carmen. Nasyła na nią swojego człowiak Ivo (Piotr Michalski), ale pod domem kobiety przestępca zostaje aresztowany przez inspektora Kłosa (Tomasz Sobczak).

Carmen czuje się jak w potrzasku. Szuka wsparcia u Jana i proponuje mu wspólne mieszkanie, ale mężczyzna odmawia. Nie chce być dłużej okłamywany. Rota-Majewska odwiedza w więzieniu Luthera. Dziękuje mu za pomoc i prosi o radę. W nocy dostaje ostrzeżenie od Holendra. Jeśli nie odda pieniędzy za narkotyki, wyda na siebie i swoją rodzinę wyrok śmierci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: