SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Kasia Cichopek: Gwiazda M jak miłość namawiana na NOWY serial

Kasia Cichopek: Gwiazda M jak miłość namawiana na NOWY serial

21.06.2011, godz. 10:30
Katarzyna Cichopek
foto:

Kasia Cichopek jest kuszona przez TVN rolą w nowym serialu. Ma to być polska wersja amerykańskiego "Rules of Engagement", opowiadającego o dwóch małżeństwach i ich przyjacielu-kawalerze. Czy Kasia, przyjmując rolę w nowym serialu, będzie musiała porzucić rolę Kingi  Zduńskiej w "M jak miłość"?

Do tej pory zrealizowano 6 sezonów "Rules of Engagement". Nie jest to może najpopularniejszy serial ale ma ciekawy i zabawny. Wszak historia o swataniu starego kawalera przez jego przyjaciół może spodobać się i w Polsce. Jak donosi „Fakt”, Kasia miałaby grać rolę jednej ze "swatek".

>>> Rozwiąż QUIZ: Jak dobrze znasz M jak miłość

Czy to wystarczy, by skusić Cichopek, mającą pewne miejsce w obsadzie „M jak miłość”? Na pewno Kasia może dostać gwiazdorską stawkę  za jeden dzień zdjęciowy, czyli ok. 15 tysięcy złotych. To znacznie więcej niż dostaje na planie „M jak miłość”, gdzie nieoficjalnie mówi się o gaży ok. 7 tysięcy za dzień zdjęciowy.

Patrz też: Kasia Cichopek: Zduńskch z "M jak miłość" czeka kryzys małżeński

Niestety, „zdrada” Kasi i jej pojawienie się w innym serialu w jednej z głównych ról, może nie spodobać się wszechwładnej producentce Ilonie Łepkowskiej. Co prawda Kasia wystąpiła w serialu „Tancerze”, ale, ze względu na ciążę, jej rola nauczycielki śpiewu była ograniczona i nie dezorganizowała pracy na planie „M jak miłość”.
W przypadku „Rules of Engagement” tak kolorowo nie będzie. Ale Cichopek może wykorzystać wakacje na planie „M jak miłość”, by zagrać w nowym serialu. Być może jednak Cichopek będzie musiała wybrać, czy woli polską wersję amerykańskiego serialu, czy sprawdzone „M jak miłość”.

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: