SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali JULIA OSTATNI ODCINEK 186 - historia miłości JULII. Wszyscy mężczyźni Julki: JANEK, Maciek, Sławek i Darek

JULIA OSTATNI ODCINEK 186 - historia miłości JULII. Wszyscy mężczyźni Julki: JANEK, Maciek, Sławek i Darek

10.12.2012, godz. 21:25
JULIA - historia miłości JULKI. Z kim JULKĄ związała się przez 186 odcinków
foto: TVN/X-NEWS

JULIA, OSTATNI ODCINEK 186 w piątek, 14.12.2012, o godzinie 17:25. Z kim związała się Julka przez 186 odcinków serialu JULIA? Julia (Julia Rosnowska) to piękna i młoda dziewczyna, która przyjechała z małego miasta do Krakowa, aby na nowo ułożyć sobie życie. Nic dziwnego, że wokół niej kręciło się wielu mężczyzn. Julka miała adoratorów, jednak tylko JANEK (Krystian Wieczorek) był jej wielką miłością. W ostatnim 186 odcinku Julia i Janek wyznają sobie miłość, którą pieczętują romantycznym pocałunkiem.

Serial JULIA rozpoczyna się ucieczką Julii przed ślubem z nieodpowiedzialnym Darkiem Nogajem (Bartek Obuchowicz). Dziewczyna uświadamia sobie, że nie kocha narzeczonego i nie chce spędzić życia z chłopakiem, który okazuje się dilerem narkotyków. Ukochany próbuje walczyć o serce Julki, jednak ta nie jest zainteresowana już związkiem z bawidamkiem.

Podczas ucieczki przed Nogajem poznaje Maćka (Michał Lewandowski). Chmielewska wskakuje do łodzi młodszego Janickiego i prosi go, aby jak najszybciej odpłynął. Julka i Maciek natychmiast się zaprzyjaźnią a ten uważa, że Julia ma u niego dług wdzięczności. Wkrótce przyprowadza Julię do domu rodziców i przedstawia ją jako swoją ukochaną. Tadeusz (Tadeusz Huk) i Hanna (Anna Tomaszewska) cieszą się, że ich syn znalazł sobie dziewczynę.

JULIA - więcej o serialu

Dzięki znajomości z Maćkiem Julia poznaje Janka (Krystian Wieczorek). Starszy syn Janickich od razu wpada jej w oko, ale jest związany z Moniką Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska), kosmetyczką zatrudnioną w firmie rodziców KLINIKA PIĘKNA.

Maciek proponuje Julii pewien układ. Prosi ojca, aby Julia rozpoczęła pracę w klinice jako specjalista ds. marketingu i reklamy i oświadcza się jej. Dzięki pracy w KLINICE PIĘKNA Julia i Janek mają okazję, by codziennie zamienić ze sobą choćby kilka słów.

W 39 odcinku JULII dochodzi do pierwszego pocałunku JULKI i JANKA. W 49.  Janek wreszcie przyzna, że kocha swoją pracownicę.

JULIA ostatni ODCINEK 186. Co z miłością Julii i Janka? >>>

Związek z Maćkiem jest czysto przyjacielski. Nie ma między nimi chemii, ponieważ Maciek jest gejem. W 69 odcinku JULII Maciek przyznaje się rodzicom do swojej orientacji, a ci współczują Julii, że została oszukana przez narzeczonego. Nie mają pojęcia, że wiedziała o homoseksualizmie Maćka.

Julia i Janek nie mogą być razem przez Monikę. Millerówna wciąż wymyśla nowe intrygi, żeby zatrzymać przy sobie Janickiego.

KONIEC JULII. Julia ostatni ODCINEK 186 już 14.12.2012. Czy INTRYGI MONIKI wyjdą na jaw? >>>

W KLINICE PIĘKNA pojawia się nowy pracownik, Sławek (Łukasz Musiał). Szef działu marketingu zakochuje się w Julii. Ta nie odwzajemnia jego uczuć i traktuje jak swojego przyjaciela. Wspólna praca oraz tajemnice zbliżają do sobie Julkę i Sławka. Wkrótce okazuje się, że Sławek jest synem Tadeusza i Ireny - siostry Hanny. Przyrodni brat Maćka i Janka wciąż ma nadzieję, że Julka kiedyś go pokocha. Zdaje sobie jednak sprawę, że jej serce jest już zajęte przez Janka.

JULIA, odcinki 182-186. OSTATNI TYDZIEŃ z Julią - co się wydarzy, JAK SIĘ SKOŃCZY JULIA - ZDJĘCIA >>>

Przez 186 odcinków Julia i Janek docierają się. Wciąż się ze sobą kłócą i godzą. Dopiero w ostatnim 186 odcinku wyznają sobie miłość i pieczętują romantycznym pocałunkiem!

JULIA, OSTATNI ODCINEK 186 w piątek, 14.12.2012, o godzinie 17:25.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: