SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali JULIA odcinek 153. MONIKA nie może zajść W CIĄŻĘ. Piotr, czyli DAWCA NASIENIA nie spłodzi dziecka - ZDJĘCIA

JULIA odcinek 153. MONIKA nie może zajść W CIĄŻĘ. Piotr, czyli DAWCA NASIENIA nie spłodzi dziecka - ZDJĘCIA

25.10.2012, godz. 22:50
JULIA. Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Karwański (Michał Lesień)
JULIA. Monika Miller (Marta Żmuda  Trzebiatowska), Piotr Karwański (Michał Lesień) foto: TVN

JULIA odcinek 153 w poniedziałek, 29.10.2012, o godz. 17.25 w TVN. Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska) wmówiła Jankowi, że jest z nim w ciąży. Żeby kłamstwo nie wyszło na jaw postanowiła jak najszybciej znaleźć dawcę nasienia. Kiedy spotykała dawnego przyjaciela Piotra Karwańskiego (Michał Lesień) od razu zaciąga go do łóżka. Niestety seks bez zabezpieczenia nie przyniósł upragnionych rezultatów. W 153 odcinku Piotr przyznaje się Monice, że nie może mieć dzieci. Z kim Monika zajdzie w ciążę? Czy jej kłamstwo o ciąży wyjdzie na jaw?

JULIA ONLINE - wszystkie odcinki ONLINE ZA DARMO w internecie >>>

Kiedy w Krakowie pojawił się gwiazdor Piotr Karwański, dawny przyjaciel Moniki, przebiegła kosmetyczka wpada na pomysł jak zajść w ciążę. W 152 odcinku Julii wyjeżdża z Piotrem, by na neutralnym gruncie spłodzić potomka. Niestety okazuje się, że wybrała kiepskiego dawcę nasienia.

W serialu Julia odc. 153 (emisja w poniedziałek, 29.10.2012) Monika robi test ciążowy, aby sprawdzić czy zaszła z nim w ciążę. Niestety nie udaje się, wynik jest nagatywny. Nagle w mieszkaniu Moniki pojawia się Piotr. Zauważając test ciążowy, zapewnia Monikę, że może być spokojna, gdyż zrobił sobie zabieg dzięki któremu nie może mieć dzieci. W tej sytuacji Monika kończy z nim znajomość!

Na szczęście Bożena (Aldona Jankowska), jak zwykle, ma plan B! Postanawia zeswatać Monikę z Darkiem (Bartosz Obuchowicz). W tym celu chce złożyć zeznania na korzyść Nogaja. Gdy Darek przypadkiem słyszy rozmowę Moniki z matką, z której jasno wynika do czego jest im potrzebny wpada we wściekłość. Kosmetyczka razem z matką próbują go uspokoić. Chłopak jednak nie daje się omotać.

JULIA - więcej o serialu >>>


W 156 odcinku Julii, w piątek, 2.11.2012, Darek żąda od Moniki 100 tys. w zamian za milczenie. Szantażuje ją, że jeśli nie dostanie pieniędzy powie Jankowi, że Monika udaje ciążę. Kosmetyczka jest załamana! Nie wie skąd wziąć pieniądze dla Darka. Bożena usiłuje opracować plan awaryjny. W końcu decyduje się na spotkanie z Beatą Nogaj (Dorota Zięciowska), żeby dowiedzieć się w jaki sposób można udobruchać Darka.

Czy Monice uda się zajść w ciążę? Czy Janek i Julka odkryją, że Monika wcale nie spodziewa się dziecka?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: