SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali JULIA, odc. 170. Ciąża w Julii. JULKA i JANEK zostaną RODZICAMI chrzestnymi? Kasia JEST W CIĄŻY

JULIA, odc. 170. Ciąża w Julii. JULKA i JANEK zostaną RODZICAMI chrzestnymi? Kasia JEST W CIĄŻY

07.11.2012, godz. 16:05
JULIA, odc. 170. KASIA (Ewa Kaim), KRZYSZTOF (Grzegorz Mielczarek)
foto: TVN

JULIA, odcinek 170 w czwartek, 22.11.2012, o godzinie 17:25 w TVN. W 164 ODCINKU Kasia (Ewa Kaim) zaczyna się dziwnie zachowywać. Wciąż narzeka na złe samopoczucie, a bliscy zaczynają się o nią martwić. Rodzina i przyjaciele Kasi namawiają ją, aby zrobiła badania. W 170 ODCINKU okazuje się, że kuzynka JULII spodziewa się dziecka. Czy JULIA I JANEK ZOSTANĄ RODZICAMI chrzestnymi? Czy Kasia i Krzysztof uznają, że to jedyny sposób, aby JANICKI ZBLIŻYŁ SIĘ DO JULKI?

W związku Julii (Julia Rosnowska) i Janka (Krystian Wieczorek) nie dzieje się najlepiej. Zakochani oddalili się od siebie przez intrygi Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska). Cwana kosmetyczka udaje, że spodziewa się dziecka z Janickim. Po usilnych próbach zajścia w ciążę dochodzi do wypadku, dzięki któremu będzie mogła wycofać się ze swojego kłamstwa. W 161 odcinku Monika kłóci się z Tadeuszem (Tadeusz Huk) przed KLINIKĄ PIĘKNA. Millerówna potyka się i spada ze schodów. Wkrótce obarczy ojca Janka o poronienie... Ale to niejedyna ciąża w serialu!

JULIA, odc. 164-171. Co wydarzy się w JULII?

JULIA , odcinek 164

Kasia (Ewa Kaim) zaczyna podejrzanie się zachowywać. Kuzynce Julii wciąż towarzyszy huśtawka nastrojów...

JULIA, odcinek 167 - Kasia źle się czuje

Baranowa wciąż narzeka na samopoczucie. Najbliżsi zaczynają się o nią martwić. Namawiają Kasię, aby zrobiła badania.

JULIA, odcinek 168 - Pożar w JULII

W mieszkaniu Baranów wybucha pożar. Okazuje się, że Kasia przez nieuwagę zostawiła włączone żelazko.

JULIA - więcej o serialu

JULIA, odcinek 169

Julia (Julia Rosnowska) pomaga Kasi otrząsnąć się po huśtawce nastrojów. Kasia podejrzewa, że ma menopauzę...

JULIA, odcinek 170 - Kasia jest w CIĄŻY

Wychodzi na jaw, co dolega przyjaciółce Julii. Kasia jest w ciąży! Krzysztof (Grzegorz Mielczarek) jest bardzo szczęśliwy z tego powodu. Kasia natomiast zamartwia się jak sobie z tym wszystkim poradzą. Chce utrzymać ciążę jak najdłużej w tajemnicy...

JULIA, odcinek 171

Córki Kasi i Krzysztofa dowiadują się, że Kasia jest w ciąży. Pola (Emilia Stachurska) i Kaja (Weronika Humaj) są w szoku! Kaja bardzo się cieszy. Pola nie do końca jest zadowolona z tego faktu.

JULIA - NOWE ODCINKI. Co dalej z JULKA I JANKIEM?

Wkrótce Kasia i Krzysztof zostaną rodzicami i będą chcieli ochrzcić swoje dziecko. Prawdopodobnie wybiorą Julię na matkę chrzestną. Czy wpadną na pomysł, aby przed ołtarzem towarzyszył jej w roli ojca chrzestnego Janek? Wiadomo, że takie sytuacje bardzo zbliżają ludzi. Kasia jest świadoma, jak bardzo Julia kocha Janka. Czy pomoże kuzynce zbliżyć się do Janickiego?

JULIA - od poniedziałku do piątku o godzinie 17:25 w TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: