SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali JULIA - nowe odcinki. JANEK wyzna JULII MIŁOŚĆ

JULIA - nowe odcinki. JANEK wyzna JULII MIŁOŚĆ

24.08.2012, godz. 14:05
JULIA. Julia Rosnowska i Janek Janicki (Krystian Wieczorek)
JULIA. Julia Rosnowska i Janek Janicki (Krystian Wieczorek) foto: TVN

JULIA - nowe odcinki po wakacjach od 3 WRZEŚNIA od poniedziałku do piątku o godz. 17.25 w TVN. Co nowego wydarzy się w Julii? Już w premierowym odcinku nowego sezonu Julii (odcinek 113) Janek Janicki (Krystian Wieczorek) rozstanie się z Moniką Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska). Potem wyzna miłość Julii (Julia Rosnowska). Sławek Malicki (Łukasz Musiał) będzie chciał zniszczyć karierę Janka Janickiego.

W nowych odcinkach Julii po wakacjach Julia i Janek będą musieli wciąż pokonywać trudności, by być razem. W ostatnim odcinku Julii przed wakacjami (odcinek 112) Janek rozstał się z Moniką, a Sławek Malicki powiedział Julii, że ją kocha. Chociaż Julia darzy uczuciem Janka, to waha się, czy nie dać szansy Sławkowi.

Jesienią 2012 w Julii Janek wyzna głównej bohaterce miłość, ale Monika za wszelką cenę będze chciała zniszczyć łączące ich uczucie. Podstępem zaciągnie pijnego Janka do łóżka i wmówi mu, że spędzili razem noc.

>>> JULIA - więcej o serialu

 


Wyjdą też na jaw sekrety z przeszłości Malickiego. - Okaże się, ze Sławek kryje zaskakującą przeszłość, która wpłynie na losy Kliniki Piękna i wszystkim bohaterów serialu - ujawnił Musiał w wywiadzie dla "Co za tydzień".

Szef działu marketingu w Klinice Piękna będzie chciał zniszczyć karierę Janka. Czy uda mu się uwieść Julię? Czy Julia zakocha się w Sławku?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: