SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Julia: Maciek-narzeczony Julii też jest GEJEM!

Julia: Maciek-narzeczony Julii też jest GEJEM!

01.02.2012, godz. 12:20
Julia
foto:

Szok! Kolejny serialowy kryptogej! Julia przed rodziną Janickich udaje narzeczoną Maćka. W najbliższych odcinkach serialu, dziewczyna odkryje, że ich układ jest przykrywką dla jego homoseksualnych upodobań. Czy zdemaskuje go przed rodziną?

Julia (Julia Rosnowska) miała wyjść za mąż za Darka (Bartosz Obuchowicz). Jednak gdy odkryła, że chłopak jest dealerem, zerwała z nim zaręczyny i ucieka do Krakowa. W nowym mieście wpadła na przystojnego Maćka (Michał Lewandowski), który uratował ją przed zdesperowanym Darkiem. W zamian za schronienie zaproponował jej pewien układ. Julia ma udawać jego narzeczoną, aby mężczyzna odzyskał zaufanie swoich rodziców.

Przeczytaj koniecznie: WIELKA TRAGEDIA NA WSPÓLNEJ: Piotr będzie próbował się ZABIĆ bo jest GEJEM!

Maciek jest przeciwieństwem statecznego i odpowiedzialnego brata Janka (Krystian Wieczorek). Jednak ten przystojny lekkoduch skrywa przed wszystkimi wielką tajemnicę.

W najbliższych odcinkach serialu, Julia odkryje, dlaczego Maćkowi tak bardzo zależy na fikcyjnym narzeczeństwie. Dziewczyna zaniepokoi się nagłym zniknięciem Janickiego i pojedzie do jego mieszkania. I tam przeżyje prawdziwy szok! Nakryje Maćka w jednoznacznej sytuacji z... Kamilem (Marcin Stec). Okaże się, że jej „narzeczony” jest gejem.

Patrz też: QUIZ: Jak dobrze znasz serial Julia?

Przypomnijmy, że wątek kryptogeja pojawił się już „Na Wspólnej”, a fani serialu w dalszym ciągu śledzą fikcyjne małżeństwo Małgosi i jej męża Piotra, który romansuje ze swoim szefem Witkiem.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: