SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak MIŁOŚĆ. Co z Małgosią? Czy jej mąż Tomek będzie z Agnieszką?

Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak MIŁOŚĆ. Co z Małgosią? Czy jej mąż Tomek będzie z Agnieszką?

07.11.2012, godz. 07:30
M jak MIłOŚĆ. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak MIłOŚĆ. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Małgosia (Joanna Koroniewska) foto: © MTL Maxfilm

Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak miłość. Aktorka, która od 12 lat wciela się w postać Małgosi Mostowiak ostatni raz pojawi się w M jak miłość przed wakacjami 2013. Co się stanie z Małgosią? Czy Gosia Chodakowska umrze, a może wyjedzie z granicę, tak jak jej siostra Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska)? Scenarzyści M jak miłość jeszcze nie zdecydowali jak pozbyć się Małgosi. Niewykluczone, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) zdradzi Gosię z Agnieszką (Magdalena Walach) i Chodakowska porzuci rodzinę. Nie wiadomo też czy Tomek będzie z Agnieszką kiedy bohaterka grana przez Koroniewską zniknie z M jak miłość.

M jak MIŁOŚĆ. TOMEK SPARALIŻOWANY po wypadku. Chodakowski na WÓZKU INWALIDZKIM - ZDJĘCIA >>>

Joanna KORONIEWSKA potwierdziła, że ODCHODZI z M jak MIŁOŚĆ. Postać Małgosi Chodakowskiej najprawdopodobniej zniknie z serialu. Twórcy M jak miłość jeszcze nie wiedzą co się stanie z Małgosią Mostowiak. Jest jeszcze sporo czasu, by zdecydować jaki los czeka najmłodszą córkę Lucjana (Witold Pyrkosz) i Barbary (Teresa Lipowska) Mostowiaków.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


W M jak MIŁOŚĆ zamiast Joanny Koroniewskiej pojawi się zupełnie nowa postać, którą zagra Joanna Osyda, znana z roli w serialu Majka. Joanna Osyda od 978 odcinka serialu wcieli się w postać JANKI, a właściwie JANE BUFORD, kuzynki Mostowiaków, która przyjeżdża do Grabiny z USA. Janka jest wnuczką siostry Lucjana i sporo namiesza w życiu Mostowiaków. Jak podaje "Show" Janka będzie próbowała uwieść Tomka Chodakowskiego.

Odejście z M jak miłość Joanny Koroniewskiej może zostać powiązane ze zdradą w małżeństwie Chodakowskich. Być może Tomek zdradzi Gosię z zakochaną w nim Agnieszką. W M jak MIŁOŚĆ odc. 943 Olszewska mówi Tomkowi wprost, że go kocha. Czy Tomek i Agnieszka będą razem? Ich romans leży w rękach scenarzystów M jak miłość.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: