SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Ile ZARABIAJĄ DZIECI w serialach: Najlepiej zarabiają aktorzy RODZINKI.PL. Od 5 TYSIĘCY ZŁOTYCH za dzień zdjęciowy

Ile ZARABIAJĄ DZIECI w serialach: Najlepiej zarabiają aktorzy RODZINKI.PL. Od 5 TYSIĘCY ZŁOTYCH za dzień zdjęciowy

29.05.2012, godz. 14:01
rodzinka.pl
To trójka chłopców z serialu "rodzinka.pl" zarabia najlepiej spośród dzieci występujących w polskich serialach. foto:

Nie trzeba kończyć szkół, by dobrze zarabiać. Wystarczy zostać dziecięcą gwiazdą serialu. Stawki zaczynają się od 600 złotych. Lider natomiast dostaje aż 5 tysięcy złotych za dzień pracy. Taka gaża wpływa na konto Macieja Musiała (17 l.) z "Rodzinki.pl".

Jeszcze do niedawna dziecięcą gwiazdą numer 1 była Julia Wróblewska (14 l.). Znamy ją m.in. z serialu "M jak miłość", "Magda M.". Występowała też w komediach romantycznych "Tylko mnie kochaj", "Listy do M." czy "Och, Karol 2". Jej stawka wynosiła ok. 4 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy.

>>> Emilia Stachurska, czyli zbuntowana nastolatka Pola z Julii. Zobacz jak się zmieniła od czasów Niani

- Julia nie zarabia już takiej ogromnej sumy, bo stawki w serialu "M jak miłość" zostały mocno obniżone. Dziecięce gwiazdy zarabiają po 2 tys. złotych, chociaż większość z nich może liczyć na sumę nie większą niż 1200-1600 złotych - mówi osoba pracująca przy serialu.

Młodym aktorem, który wyrasta na gwiazdę, jest obecnie Maciej Musiał (17 l.), którego można oglądać w serialach "Rodzinka. pl" oraz "Krew z krwi". Jego stawka to ok. 4-5 tys. złotych w zależności od produkcji.

>>> Jak się zmieniał Maciek Musiał

O połowę mniej zarabiają jego serialowi bracia, czyli Adam Zdrójkowski (12 l.) oraz Mateusz Pawłowski (7 l.). Ich stawki to 2-2,5 tys. złotych. Podobnie zarabiają dziewczyny na planie serialu "Ja to mam szczęście" - Natalia Idzikiewicz (14 l.) oraz Weronika Kosobudzka (10 l.).

Trochę mniej wpływa na konta małoletnich aktorów z telenoweli "Klan". Ich stawka to ok. 1500 złotych. Takie pensje dostają m.in. Paweł Grządziel (15 l.) i  czyli serialowy Jaś Rafalski  i Amelia Malesa (6 l.), która gra Zosię Lubicz. Najmniej zarabiają mali aktorzy, którzy nie mówią, czyli niemowlaki, takie jak serialowy Gniewko z "Przepisu na życie", czyli Modest Aleksandrowicz (1 r.).

Najlepiej zarabiające dzieci

Maciej Musiał (17 l.), "Rodzinka.pl" - 5 tys. zł

Mateusz Pawłowski (7 l.), "Rodzinka.pl" - 2,5 tys. zł

Adam Zdrójkowski (12 l.), "Rodzinka.pl" - 2 tys. zł

Weronika Kosobudzka (10 l.), "Ja to mam szczęście" - 2 tys. zł

Natalia Idzikiewicz (14 l.), "Ja to mam szczęście" - 2 tys. zł

Emilia Stachurska (15 l.) "Julia" - 1,5 tys. zł

Paweł Grządziel (15 l.), "Klan" - 1,5 tys. zł

Amelia Malesa (6 l.), "Klan" - 1,5 tys. zł

Modest Aleksandrowicz (1 r.), "Przepis na życie" - 600 zł

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: