SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali CZAS HONORU 5 ODC. 53 był dostępny ONLINE ZA DARMO. W TVP2 w niedzielę, 2 WRZEŚNIA

CZAS HONORU 5 ODC. 53 był dostępny ONLINE ZA DARMO. W TVP2 w niedzielę, 2 WRZEŚNIA

30.08.2012, godz. 20:01
Czas honoru 5
foto: tvp.pl

CZAS HONORU 5 odc. 53, czyli pierwszy odcinek nowego sezonu Czasu honoru po wakacjach, był przez kilkanaście godzin dostępny ONLINE ZA DARMO na TVP.pl VOD. Przedpremiera odcinka 53 Czas honoru w internecie odbyła się wieczorem 26 sierpnia. Premiera odc. 53 Czasu honoru w telewizji w niedzielę, 2 WRZEŚNIA, o godz. 21.15 w TVP2. CZAS HONORU 5, odc. 53 - W INTERNECIE za darmo można było obejrzeć na stronie internetowej TVP.pl.

CZAS HONORU 5 - co się wydarzy w PIERWSZYM ODCINKU po wakacjach


Akcja odc. 53 rozpoczyna się w maju 1945. Michał i Władek są w oddziale partyzanckim i ukrywają się w lesie. Gdy wpadają w "kocioł" zaczynają podejrzewać, że w oddziale jest zdrajca. Planują prowokację, aby go wykryć.

Bronek wykonuje wyroki śmierci na komunistycznych konfidentach. Mieszka z Wandą w podwarszawskiej czynszówce. Janek zostaje wywieziony z niemieckiego obozu wraz z innymi więźniami. Przy punkcie kontrolnym przechwytują ich Amerykanie i przewożą do obozu dla uchodźców.

Helena poszukuje informacji o Wandzie. Nie wie nawet, czy udało jej się przeżyć powstanie. W punkcie poszukiwawczym na warszawskiej Pradze podchodzi do niej tajemniczy mężczyzna o imieniu Kazimierz. Helena najwyraźniej dobrze go zna.

>>> CZAS HONORU - więcej o serialu


W tym samym punkcie Władek i Michał szukają matki. Michał spotyka Celinę, której towarzyszy pisarz Paweł Butermant.

Dyrektor jednego z departamentów Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, Ada Lewińska, zleca pułkownikowi UB Wasilewskiemu odnalezienie i zadenuncjowanie dwustu polskich skoczków zrzuconych podczas wojny na teren kraju.

W powiatowym biurze UB odnajdujemy także Karola Ryszkowskiego. Jako kapitan zajmuje się dość błahymi sprawami. Jego przełożony, pułkownik Wasilewski, rozkazuje mu sporządzić listę nazwisk i pseudonimów polskich skoczków, z którymi miał do czynienia podczas wojny...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: