SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Co dalej w M jak miłość: Marek WYLĄDUJE W ŁÓŻKU BYŁEJ KOCHANKI, Ula ucieknie z domu!

Co dalej w M jak miłość: Marek WYLĄDUJE W ŁÓŻKU BYŁEJ KOCHANKI, Ula ucieknie z domu!

09.11.2011, godz. 12:00
Bożena Stachura i Kacper Kuszewski
foto: © AKPA

Marek Mostowiak  zaledwie kilka tygodni po śmierci ukochanej żony, wyląduje w łóżku byłej kochanki, Grażyny. I to kompletnie pijany! To wszystko zobaczymy w 872. odcinku „M jak miłość”, który TVP 2 pokaże już za miesiąc.

Po śmierci żony Hanki Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) stoczy się na dno. Zacznie pić,  a w 10. rocznicę ślubu z Hanką upije się niemal do nieprzytomności w pubie w Lipnicy.

Tam zauważy go Grażyna (Bożena Stachura) i zabierze do siebie do domu. Rano zdziwiony Mostowiak obudzi się  w łóżku byłej kochanki. Czy Grażyna będzie chciała mu wmówić, że Marek nie tylko u niej spał? I bez znaczenia jest to, że grażyna ma przecież męża.

Mostowiak tak bardzo będzie się wstydził nocy spędzonej u byłej kochanki, że będzie krył się przed Marysią, która zdecyduje się odwiedzić bratową. Czyżby więc miał coś na sumieniu?

>>> DROGA E67 - tu UMARŁA HANKA MOSTOWIAK. Wypadek Hanki w Piasecznie, czy w Czaplinie

Jedno jest pewne: po śmierci Hanki Grażyna usilnie będzie się starała, by Marek był razem z nią. Mostowiak jest przecież największą miłością jej życia.

Grażyna tak łatwo nie odpuści, choć Mostowiak wcale nie chce się z nią znów wiązać. I to nie tylko przez pamięć  dla zmarłej Hanki. Przypomnijmy: to romans Marka z Grażyną był właśnie przyczyną długotrwałego kryzysu w małżeństwie  Mostowiaków.

Kiedy małżonkowie wyszli na prostą i wreszcie  zaczęło im się układać, śmierć zabrała Hankę i Marek został wdowcem z trójką dzieci.

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: