SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w nowym serialu. To oni zagrają Eugeniusza Bodo

Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w nowym serialu. To oni zagrają Eugeniusza Bodo

23.05.2015, godz. 06:00
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt foto: AKPA

Takiego serialu dawno nie było. W serialu "Bodo" wystąpi w nim aż 240 aktorów, 300 epizodystów i 4000 statystów. Lada dzień ruszają zdjęcia do produkcji o przedwojennym gwiazdorze filmowym Eugeniuszu Bodo (?44 l.). Zagra go dwóch aktorów. Młodego - Antoni Królikowski (26 l.). Dorosłego - Tomasz Schuchardt (29 l.).

Kiedy serial "Bodo" w TVP1?

Bodo był znakomitym aktorem. Bożyszczem tłumów. Kobiety za nim szalały, mężczyźni chcieli wyglądać jak on. Telewizja Polska postanowiła zrobić serial o zmarłym w 1943 roku gwiazdorze.

Zdjęcia do serialu rozpoczynają się w przyszłym tygodniu, ale aktorzy już od kilku miesięcy intensywnie przygotowują się do roli. A to dlatego, że w serialu główni bohaterowie będą musieli śpiewać i tańczyć.

Patrz: Bodo. Nowy serial TVP o Eugeniuszu Bodo. Kto w obsadzie serialu Bodo?

- Przygotowywałem się do roli, czytając o Bodo, oglądając filmy z jego udziałem, spotykałem się z reżyserem i rozmawiałem z nim o tym, co chcemy na ekranie przekazać. Specyfika tej roli wymagała dodatkowo nauki śpiewu, utrzymywania dźwięków w tonacji, później rozwalania piosenki na czynniki pierwsze. Mamy także naukę stepu, a wkrótce czekają mnie układy choreograficzne - mówi "Super Expressowi" Tomasz Schuchardt.

- Step to bardzo trudna technika, która wymaga bardzo dużej dyscypliny i skupienia. Trenerki nas jednak uspokajają i mówią, że wszystko przyjdzie z czasem - dodaje.

Okazuje się, że jego młodszemu koledze nie idzie tak dobrze. - Antek już trzy razy popłakał się na zajęciach - powiedział podczas konferencji serialu Agustin Egurrola (47 l.). - To ze wzruszenia, że taka piękna choreografia - tłumaczył się zawstydzony Królikowski.

Serial "Bodo" na antenie TVP1 wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: