SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Barwy szczęścia online odcinek 1086 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1086 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

14.03.2014, godz. 20:10
Barwy szczęścia odc. 1053. Maria Pyrka (Izabela Kuna)
Barwy szczęścia odc. 1053. Maria Pyrka (Izabela Kuna) foto: YouTube

"Barwy szczęścia" odcinek 1086 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1086 w TVP2 w poniedziałek, 17.03.2014, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1086 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu  "Barwy szczęścia" odcinek 1086 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Barwy szczęścia" odc. 1086 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1086 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1086 - streszczenie, co się wydarzy?

Ada (Antonina Respondek) i Klara (Olga Jankowska) dostają kolejne zlecenia na opiekę nad dziećmi. Kasia (Katarzyna Glinka) radzi im, by założyły na osiedlu przedszkole. Później przedstawia swój pomysł Marii (Izabela Kuna) i Marcie (Katarzyna Zielińska).

Liliana (Aleksandra Szwed) i Klemens (Sebastian Perdek) proszą Irka (Otar Saralidze) i Natalię (Maria Dejmek), by zostali świadkami na ich ślubie. Podleśny mimo że wcześniej sam próbował wyswatać piękną Kubankę z przyjacielem, teraz nie jest zadowolony, że młodzi chcą się pobrać. Dziwne zachowanie ukochanego zauważa Natalia.

Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Alek (Krzysztof Wach) chcą jechać z misją humanitarną do Bangladeszu, by nieść pomoc ofiarom powodzi.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: