SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Anna Mucha WYBŁAGAŁA powrót do M jak miłość. Znów będzie Madzią Marszałek

Anna Mucha WYBŁAGAŁA powrót do M jak miłość. Znów będzie Madzią Marszałek

31.08.2011, godz. 14:46
Anna Mucha
foto:

To niezwykle ważna wiadomość dla fanów Ani Muchy (31 l.). Aktorka wraca do serialu "M jak miłość", który dał jej wielką popularność. Ani udało się wyprosić powrót do TVP 2 po tym, jak nie wyszła jej przygoda z TVN.

Ostatnio Mucha kojarzona była głównie z postacią Moniki w serialu "Prosto w serce". Ciąża aktorki sprawiła jednak, że TVN nie za bardzo widział jej dalszy udział. A i sama produkcja nie wypaliła tak, jak oczekiwano. Nad Anią zawisły więc czarne chmury. Scenarzyści "Prosto w serce" postanowili dokonać kilku zmian. Monika zostanie wysłana poza Warszawę, a jej miejsce zajmie Żaneta, którą zagra młoda absolwentka krakowskiej PWST Katarzyna Dorosińska (22 l.).

- Taka zamiana świadczy o jednym. Mucha nie ma już czego szukać w TVN. Przestała być ich gwiazdą i nie dostanie już raczej jakiejś większej roli. Przynajmniej przez najbliższy rok - mówi osoba pracująca przy produkcji.

Ale Ania nie zamierzała pozostać bezrobotna. Szybko pobiegła do konkurencyjnej Dwójki i po długich rozmowach z Tadeuszem Lampką (60 l.), producentem serialu "M jak miłość", może wrócić na stare śmieci.

Magda zajdzie w ciążę z Pawłem

- Lampka bardzo lubi Muchę i stwierdził, że warto wykorzystać to, że jest w ciąży. Będzie nie tylko znowu występować w serialu, ale też jej nazwisko będzie pojawiało się w czołówce. Ona sama wie, że nie może przepuścić takiej okazji. W końcu stabilna sytuacja finansowa będzie dla niej teraz dosyć ważna - mówi nasz informator.

Jak scenarzyści wykorzystają ciążę Muchy? Madzia Marszałek, w którą się Ania wciela, zajdzie po prostu w ciążę z Pawłem, czyli Rafałem Mroczkiem (29 l.). Zwiastun odcinków z udziałem Muchy ma się pojawić już 5 września.

Historia Magdy w serialu "M jak miłość"

2003 
Po 3 latach emisji serialu pojawia się postać Magdy Marszałek, która zostaje potem dziewczyną Pawła Zduńskiego.

2009-2011 
Często znika z fabuły, nawet na kilka miesięcy. Serialowa Madzia wdaje się w skomplikowany romans, a następnie wyjeżdża do Afryki...

jesień 2011 
Wygląda na to, że aktorka wraca na stałe. Magda Marszałek będzie w ciąży z Pawłem Zduńskim.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: