SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale Komisarz Alex, odc. 3 ZA DARMO w internecie

Komisarz Alex, odc. 3 ZA DARMO w internecie

16.03.2012, godz. 17:34
Komisarz Alex
foto: materiały prasowe

KOMISARZ ALEX, odcinek 3 - oglądaj online ZA DARMO Odcinek 3 serialu KOMISARZ ALEX już dostępny na stronie VOD do obejrzenia live. Oto link:

KOMISARZ ALEX, odcinek 3 - VOD (klik) (oglądaj online na stronach TVP

Komisarz Alex” jest polską wersją popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej „Komisarz Rex” („Rex, Cop's Best Friend”), nadawanej z powodzeniem od 1994 roku.
Akcja polskiej wersji filmu będzie się skupiała wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki i jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu.

W centrum Łodzi dochodzi do wybuchu w firmowym sklepie znanego producenta pluszowych zabawek. Ładunek został umieszczony w jednym z misiów. Śledztwo prowadzi do gangu szantażującego łódzkich sklepikarzy.

Bromski aresztuje ich szefa. Kiedy wydaje się, że sprawa jest rozwiązana dochodzi do drugiej eksplozji w kolejnym sklepie z misiami. Tym razem ranna zostaje młoda kobieta. Bromski obawia się, że drugi zamach może oznaczać początek krwawej serii. Na miejscu zdarzenia komisarz Bromski zwraca uwagę na nerwowe zachowanie jednego z gapiów.

Kiedy chce z nim porozmawiać, mężczyzna rzuca się do ucieczki. Bromski i Alex zatrzymują podejrzanego. To były pracownik fabryki pluszaków, który wysyłał Majewskiej, właścicielce firmy, anonimy z groźbami. Twierdzi jednak, że nie ma nic wspólnego z eksplozjami. Na jaw wychodzą nowe fakty.

Asystent Majewskiej był w każdym ze sklepów w dniu eksplozji. Komisarz i pies jadą do fabryki. Znajdują asystenta w hali produkcyjnej – jest związany, przy nim widać ładunek wybuchowy. Bromski ratuje asystenta i zapobiega eksplozji w fabryce. Okazuje się, że za wybuchami stali asystent i Majewska.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: